15.07.2019 17:15

12-latek zachwycił jurorów talent show. Takiego mocnego głosu nikt się nie spodziewał! [WIDEO]

Jurorzy zachwycili się 12-letnim wokalistą i bez wahania wcisnęli złoty przycisk!

Amerykański Mam Talent
foto: kadr z wideo

Talent show przyciąga wielu widzów, którzy spragnieni są popisów uzdolnionych osób, jak również tego typu programy kuszą ludzi, którzy marzą o wielkiej karierze. Dzięki show można pokazać swoje umiejętności przed ogromną publicznością oraz jurorami i wygrać niemałe pieniądze. Droga na szczyt nie jest prosta, ale bez ryzyka nie ma zabawy.

12-latek zachwycił jurorów talent show. Takiego mocnego głosu nikt się nie spodziewał! [WIDEO]

12-letni Luke Islam śpiewa od najmłodszych lat i jego największym marzeniem jest występ na Broadwayu. Dzieciak uważa, że występ w talent show ułatwi mu osiągnięcie tego celu i postanowił spróbować swoich sił w amerykańskim Mam Talent. Chłopak zaprezentował utwór z musicalu "Waitress" zatytułowany "She Used to be Mine", którą napisała Sara Bareilles.

Mam Talent
Mam Talent
Przeczytaj także Autystyczny, niewidomy uczestnik "Mam Talent" zachwycił i wzruszył jurorów. Bez wahania wcisnęli złoty przycisk

Luke udowodnił, że ma niesamowity wokal i potrafi doprowadzić widzów do łez. Nic dziwnego, że jurorzy byli w szoku, gdy tylko chłopiec zaczął śpiewać. Zdecydowali się na złoty przycisk, dzięki czemu Luke przeszedł od razu do finału programu. Warto śledzić poczynania młodego wokalisty, bo chłopak może jeszcze sporo namieszać w branży muzycznej.

Zobacz także: Dzieciaki zaśpiewały "The Best of You" Foo Fighters w talent show

Tagi: Duperele