12-letni Lennon Jon zaśpiewał AC/DC w talent show i zachwycił jurorów swoim występem [WIDEO]

21.09.2020 15:01
12-letni Lennon Jon zaśpiewał AC/DC w talent show i zachwycił jurorów swoim występem [WIDEO] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

12-letki uczestnik talent show zaśpiewał AC/DC i zrobił furorę. Zobaczcie jego występ.

Dzieciaki nie przestają nas zadziwiać! Okazuje się, że mimo młodego wieku mają niesamowite umiejętności i potrafią zaskoczyć niejednego dorosłego. W hiszpańskiej edycji Idola dla dzieci pojawił się mały urwis, który zaśpiewał słynny numer AC/DC. Jurorzy byli zachwyceni jego występem.

12-letni Lennon Jon zaśpiewał AC/DC w talent show i zachwycił jurorów swoim występem [WIDEO]

12-letni Lennon Jon Sharp Garcia (tak, rodzice kochają Beatlesów całym sercem) postanowił spróbować swoich sił w hiszpańskim talent show. Na scenie pojawił się w szkockiej spódnicy, bo jak się okazało, jest w połowie Szkotem. Mały rockman zaśpiewał "Highway to hell" z repertuaru AC/DC i tak się spodobał jurorom, że postanowili oni, by od razu przeszedł do półfinałów. Przekonajcie się, czy i Was przekona do siebie ten mały fan rocka. Jego występ obejrzycie od 1:44 minuty nagrania:

Przeczytaj także

Nastolatek popłakał się ze szczęścia i nie mógł uwierzyć, że jego występ tak spodobał się jurorom. Trzymamy kciuki za małego rockmana, aby jego kolejne występy były równie spektakularne.

AC/DC nagrywa nowy klip? Do sieci wyciekło zdjęcie z Brianem Johnsonem i Philem Ruddem

Tymczasem AC/DC przez przypadek wrzuciło do sieci zdjęcie z planu nowego teledysku. Fotografie szybko zostały skasowane, ale w internecie nic nie ginie. Na fotografiach widać Briana Johnsona, nie zabrakło też Phila Rudda, niegrającego w kapeli od 2015 roku i Cliffa Williamsa, który odszedł z kapeli z 2016 roku. Wszystko świadczy o tym, że panowie pracują nad nową płytą AC/DC.

Zobacz także: Do sieci wyciekły zdjęcia z Brianem Johnsonem i Philem Ruddem 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.