Pogoda
26.07.2017 17:18

13-latek wykonał „Orion” Metalliki na wszystkich instrumentach

Taki młody, a już potrafi zagrać repertuar, który jest przeznaczony dla dorosłych. To nazywa się talent!

13-latek wykonał „Orion” Metalliki na wszystkich instrumentach
foto: kadr z wideo

Dusza się raduje, gdy ogląda się małe szkraby, które już w młodym wieku wymiatają na instrumentach. Najwidoczniej dzieciaki zamiast grać w nogę, czy ubierać lalki wolą szarpać struny gitary czy walić w bębny.

A co, jeśli dzieciak umie i jedno i drugie? Tak, to jest możliwe i mamy na to dowody. Oto 13-latek, który już w takim wieku jest człowiekiem-orkiestrą. Mały pokazał na co go stać wykonując cover Metalliki. Zagrał numer „Orion” grając na gitarze, basie oraz perkusji. Jak widać czasami można obejść się bez kapeli.

Posłuchajcie, jak brzmi kawałek z płyty „Master of Puppets” w wykonaniu nastolatka:

Owen Davey to naprawdę utalentowany i pracowity 13-letni muzyk. Trzeba przyznać, że Metallica to częsty repertuar, który ćwiczą młode osoby. Nastoletnie dziewczyny z The Warning już nieraz pokazywały, że dobrze wypadają w numerach Metalliki takich „Enter Sandman” czy „Atlas Rise”.

Muzyka Metalliki została również oceniona przez maluchy, które niekoniecznie są na bieżąco z metalową muzyką. Doświadczenie, inność oraz zwariowane teksty - to cechy, które według nich spowodowały, że zespół jest tyle lat na scenie.

Metallica w Polsce 2018

Z pewnością jednym z koncertowych wydarzeń roku będzie koncert Metalliki w Krakowie, w TAURON Arenie Kraków. Odbędzie się 28 kwietnia 2018. Informację o koncercie podano w marcu 2017, a wejściówki rozeszły się w tempie wprost błyskawicznym – jeszcze w dniu rozpoczęcia ich sprzedaży!

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele