06.01.2017 00:36

13-latka wymiotła na perkusji Metallicę i Toola

Jeśli tak na bębnach gra dzisiejsza młodzież, to Lars Ulrich powinien mieć się na baczności, bo młodzi depczą mu po piętach. 

13-latka wymiotła na perkusji Metallicę i Toola
foto: kadr z wideo

Coraz więcej dzieciaków, gdy rozpoczyna swoją naukę gry na instrumentach wcale nie zaczyna od gam i pasaży, tylko naśladuje swoich muzycznych idoli. W końcu każdy chciałby grać tak jak największe gwiazdy rocka, zbierać równie spory poklask i mieć błyskotliwą karierę.

Im wcześniej rozpocznie się trening tym lepiej i wie o tym 13-letnia Brooke C, która lubi czasem porządnie pomachać perkusyjnymi pałeczkami. Całe szczęście dziewczyna zamiast grać to, co słychać na listach przebojów wybiera to, co metalowe misie lubią najbardziej.

Dziewczyna wzięła na warsztat kawałki Metalliki - „Hardwired” oraz „Orion”. Co na to powiedziałby Lars?

Blondyna zna się na graniu i cieszy fakt, że młodziutka osoba porywa się na taki repertuar, choć okładki płyt wiszące w pomieszczeniu świadczą o tym, że dziewczyna ma naprawdę słabość do ostrego brzmienia.

Posłuchajcie również, jak perkusistka dała sobie radę z utworami Toola, System of a Down czy Five Finger Death Punch:

Czy perkusistka przegoni Larsa Ulricha? Mike Portnoy pewnie zachęcałby ją do bardziej ekspresyjnej gry na perkusji, ale zapewne dziewczyna mogłaby już konkurować z jego nastoletnim synem Maxem Portnoyem, który również wymiata na perkusji. 

A Wy co sądzicie o grze 13-latki?

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele Tool System of a Down