09.07.2018 14:03

13-latka zaśpiewała funkowy cover Oasis w talent show

Takiej wersji piosenki „Wonderwall” jeszcze nie słyszeliście! Czy występ dziewczyny spodobał się jurorom?

13-latka zaśpiewała Oasis w talent show
foto: kadr z wideo

Dzieci wchłaniają wszystko niczym gąbka - uczą się niewiarygodnie szybko, naśladują dorosłych i w konsekwencji często stają się lepsi od swoich nauczycieli. Nie inaczej sprawa się ma w kwestiach muzycznych. Małe dzieciaki grają nie gorzej niż dorośli, nawet zakładają zespoły i odnoszą niemałe sukcesy.

Urwisy próbują swoich sił również w talent show. Jak to się dzieje, że młode osoby potrafią tak śpiewać czy grać? Kiedy zdążyły nauczyć się tak muzykować? Najwidoczniej zamiast grać w piłkę na podwórku, wolały ćwiczyć grę na instrumentach czy wokal. Tak na pewno było w przypadku tej nastolatki.

Funkowy cover Oasis w dziecięcym talent show

13-letnia Josephine wzięła udział w talent show The Voice Kids i musiała tak zaśpiewać, żeby zainteresować swoim występem jurorów. Dziewczyna wybrała przebój Oasis „Wonderwall” i postanowiła nieco zmienić aranżację tego utwór. W konsekwencji otrzymaliśmy funkowy numer, który przypadł do gustu jurorom.

Dzieciaki naprawdę powodują, że dorośli czują się zawstydzeni. Karierę rozkręcają m.in. 13-letnia perkusistka, która wymiata na perkusji Metallicę czy Toola, jak również 13-letnia wokalistka śpiewająca podobnie do Janis Joplin.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Oasis