13-latka zaśpiewała funkowy cover Oasis w talent show
Aleksandra Degórska
09.07.2018 14:03
13-latka zaśpiewała funkowy cover Oasis w talent show Fot. kadr z wideo

Takiej wersji piosenki „Wonderwall” jeszcze nie słyszeliście! Czy występ dziewczyny spodobał się jurorom?

Dzieci wchłaniają wszystko niczym gąbka - uczą się niewiarygodnie szybko, naśladują dorosłych i w konsekwencji często stają się lepsi od swoich nauczycieli. Nie inaczej sprawa się ma w kwestiach muzycznych. Małe dzieciaki grają nie gorzej niż dorośli, nawet zakładają zespoły i odnoszą niemałe sukcesy.

Urwisy próbują swoich sił również w talent show. Jak to się dzieje, że młode osoby potrafią tak śpiewać czy grać? Kiedy zdążyły nauczyć się tak muzykować? Najwidoczniej zamiast grać w piłkę na podwórku, wolały ćwiczyć grę na instrumentach czy wokal. Tak na pewno było w przypadku tej nastolatki.

Funkowy cover Oasis w dziecięcym talent show

13-letnia Josephine wzięła udział w talent show The Voice Kids i musiała tak zaśpiewać, żeby zainteresować swoim występem jurorów. Dziewczyna wybrała przebój Oasis „Wonderwall” i postanowiła nieco zmienić aranżację tego utwór. W konsekwencji otrzymaliśmy funkowy numer, który przypadł do gustu jurorom.

Dzieciaki naprawdę powodują, że dorośli czują się zawstydzeni. Karierę rozkręcają m.in. 13-letnia perkusistka, która wymiata na perkusji Metallicę czy Toola, jak również 13-letnia wokalistka śpiewająca podobnie do Janis Joplin.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.