13-letni gitarzysta zachwycił publiczność na ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang 2018

Aleksandra Degórska
26.02.2018 12:46
13-letni gitarzysta zachwycił publiczność na ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang 2018 Fot. AP/EAST NEWS

Nie tylko k-popem żyje Korea Południowa - ten kraj może pochwalić się również dzieciakami, które w bardzo młodym wieku są mistrzami gitary.

I po Igrzyskach Olimpijskich! Wszyscy sportowi maniacy dokładnie obserwowali to, co działo się przez ostatnie dni w Pjongczangu. Najwięcej, bo aż 39 medali zdobyli Norwegowie, natomiast Polacy mają 2 medale i zajęli tym samym 20. pozycję w klasyfikacji medalowej.

Podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich nie zabrakło spektakularnego show nie tylko przy dźwiękach popularnych k-popowych artystów. Na imprezie usłyszeliśmy również dźwięki elektrycznej gitary i to w jakim wykonaniu!

Nie uwierzycie, że ten gitarzysta ma tylko 13 lat i tak wymiata na elektryku. Zresztą przekonajcie się sami, jak na ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich zaprezentował się Yang Tae-Hwan wraz z innymi muzykami:

Bardzo możliwe, że maluch nie grał na żywo podczas ceremonii, w końcu nie jest to niczym nowym, że na takich imprezach artyści sięgają po playback. Dzieciak jednak nie jest wcale anonimowy - już w wieku 10 lat występował w telewizji i pokazał, że w takim wieku można grać na gitarze nie gorzej niż zawodowcy:

Oto i kolejny dowód na to, że nastolatek wie, co w trawie piszczy:

Jedno jest pewne - Korea Południowa ma się czym pochwalić jeśli chodzi o muzyczne talenty. Kolejne Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbędą się w Pekinie w 2022 roku i miejmy nadzieję, że również dla melomanów będzie to ciekawe wydarzenie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.