26.02.2018 12:46

13-letni gitarzysta zachwycił publiczność na ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang 2018

Nie tylko k-popem żyje Korea Południowa - ten kraj może pochwalić się również dzieciakami, które w bardzo młodym wieku są mistrzami gitary.

13-letni gitarzysta zachwycił publiczność na ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang 2018
foto: AP/EAST NEWS

I po Igrzyskach Olimpijskich! Wszyscy sportowi maniacy dokładnie obserwowali to, co działo się przez ostatnie dni w Pjongczangu. Najwięcej, bo aż 39 medali zdobyli Norwegowie, natomiast Polacy mają 2 medale i zajęli tym samym 20. pozycję w klasyfikacji medalowej.

Podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich nie zabrakło spektakularnego show nie tylko przy dźwiękach popularnych k-popowych artystów. Na imprezie usłyszeliśmy również dźwięki elektrycznej gitary i to w jakim wykonaniu!

Nie uwierzycie, że ten gitarzysta ma tylko 13 lat i tak wymiata na elektryku. Zresztą przekonajcie się sami, jak na ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich zaprezentował się Yang Tae-Hwan wraz z innymi muzykami:

Bardzo możliwe, że maluch nie grał na żywo podczas ceremonii, w końcu nie jest to niczym nowym, że na takich imprezach artyści sięgają po playback. Dzieciak jednak nie jest wcale anonimowy - już w wieku 10 lat występował w telewizji i pokazał, że w takim wieku można grać na gitarze nie gorzej niż zawodowcy:

Oto i kolejny dowód na to, że nastolatek wie, co w trawie piszczy:

Jedno jest pewne - Korea Południowa ma się czym pochwalić jeśli chodzi o muzyczne talenty. Kolejne Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbędą się w Pekinie w 2022 roku i miejmy nadzieję, że również dla melomanów będzie to ciekawe wydarzenie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News