13.06.2019 14:21

13-latek dostał najlepszy prezent urodzinowy w życiu. Zagrał na koncercie z Metallicą

Podczas ostatniego koncertu Metalliki w Amsterdamie do zespołu dołączył 13-letni fan. Evan zagrał z zespołem na perkusji fragment "Seek and Destroy". 

Metallica
foto: kadr z wideo

Pamiętacie, co robiliście w swoje 13. urodziny? Cokolwiek by to nie było, najprawdopodobniej nie dorównywało prezentowi, który otrzymał młody muzyk Evan Adamson. Chłopak miał okazję zagrać ze swoimi idolami przed wielotysięczną publicznością.

13-latek zagrał z Metallicą na koncercie

11 czerwca 2019 roku Metallica zagrała koncert w Amsterdamie w ramach europejskiej odsłony trasy WorldWired Tour. Tego samego dnia Evan Adamson obchodził swoje 13. urodziny. Chłopak jest młodym muzykiem, który całkiem nieźle radzi sobie z grą na perkusji. Z okazji jego święta, Metallica zaprosiła artystę na scenę, aby wykonał z zespołem ich przebój "Seek and Destroy".

Fala krytyki na Metallike
Fala krytyki na Metallike
Przeczytaj także Metallica skrytykowana za zagranie hymnu Stanów Zjednoczonych na finale NBA

Adamson został zaproszony na scenę, a James Hetfield udawał zaskoczonego żartując:

"

O Boże, Lars się skurczył. Wsadzili go do prania. "

Młody muzyk rozpoczął "Seek and Destroy" i spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności. Po chwili grania z idolami, za perkusją ponownie usiadł Lars Ulrich. 

Chłopak udostępnił zdjęcie z wyjątkowego wydarzenia na swoim Instagramie. Perkusista nie krył wzruszenia i podekscytowania:

"

Żadne słowa nie opiszą tego, co się wydarzyło. Mogłem zagrać dla 68 tysięcy ludzi ze swoim ulubionym zespołem. To była najlepsza rzecz, jaka spotkała mnie w życiu. I to w dodatku w moje 13 urodziny. "

Metallica w Polsce

Metallica już wkrótce wystąpi w Polsce. Grupa zagra koncert 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Oprócz liderów Wielkiej Czwórki thrash metalu polscy fani będą mogli usłyszeć także grupę Ghost oraz Bokassę.

Zobacz też: Metallica pomogła bezdomnym w Dublinie 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Metallica