13-latek zaśpiewał cover Jamesa Baya w talent show. Jak nastolatek poradził sobie z hitem "Let it Go"? [WIDEO]

02.09.2019 17:01
13-latek zaśpiewał cover Jamesa Baya w talent show. Jak nastolatek poradził sobie z hitem "Let it Go"? [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Publiczność była zachwycona coverem Jamesa Baya. Czy i Wam ta wersja przypadnie do gustu?

"Let it Go" to jeden z najpopularniejszych hitów Jamesa Baya. Muzyk pierwszą EP-kę "The Dark Of The Morning" wydał w 2013 roku. Rok później, Bay ruszył w trasę koncertową z Hozierem. Debiutancki album "Chaos And The Calm" z 2015 sprawił, że o wokaliście stało się głośno na całym świecie. Single "Hold Back The River" i "Let It Go" zdobyły setki milionów wyświetleń w serwisach YouTube czy Spotify i to one sprawiły, że płyta pokryła się podwójną platyną.

13-latek zaśpiewał cover Jamesa Baya. Jak nastolatek poradził sobie z hitem "Let it Go"? [WIDEO]

Nastrojowa ballada "Let it Go" doczekała się wielu coverów, również w wykonaniu tych najmłodszych. W telewizyjnym niemieckim show The Vice Kids pojawił się 13-letni chłopiec Benicio, który wykonał przed jury słynny przebój Jamesa Baya. Publiczność była zachwycona jego coverem - sprawdźcie, czy i Wam spodoba się takie wykonanie:

W 2018 James Bay wrócił z nowym albumem "Electric Light", w którym zmienił brzmienie znane z "Chaos And The Calm". Klasyczne gitarowe dźwięki, połączone z nieco bluesowym wokalem zostały zastąpione większą ilością elektroniki i popu. Sam autor stwierdził, że nowa płyta była dla niego muzyczną ewolucją. Z krążka pochodzą przebojowy utwór "Pink Lemonade" oraz liryczne "Us". W 2019 roku Bay przygotował niespodziankę dla swoich fanów i wydał EP-kę "Oh My Messy Mind".

Zobacz także: James Bay wystąpił w Warszawie [GALERIA + RELACJA]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.