27.01.2020 16:40

14-latka zachwyciła jurorów talent show coverem Radiohead. Takiej wersji "Creep" jeszcze nie słyszeliście

Jurorzy mieli łzy w oczach słuchając coveru Radiohead. Sprawdźcie, czy i Wy wzruszycie się słuchając takiej interpretacji utworu "Creep".

The Voice Kids 2020
foto: kadr z wideo

The Voice Kids cieszy się sporym zainteresowaniem wśród widzów, w końcu kto nie lubi oglądać muzycznie utalentowanych dzieci. Okazuje się, że małe urwisy potrafią śpiewać jak dorośli i wcale nie chcą wykonywać piosenek dla dzieci. W 3. edycji talent show pojawili się uczestnicy, którzy potrafią wyciskać łzy u jurorów. W najnowszym odcinku wystąpiła pewna 14-latka, która swoim coverem Radiohead również mocno wzruszyła jurorów.

The Voice Kids 3: 14-latka zachwyciła jury swoją wersją "Creep" Radiohead [WIDEO]

Wiktoria Zwolińska postanowiła zaśpiewać w talent show wielki hit Radiohead i nieco przerobić dobrze znaną wszystkim piosenkę. Zastanawialiście się, jak "Creep" może brzmieć w swingującej wersji w wykonaniu 14-latki? Wiktoria zaciekawiła swoim głosem wszystkich jurorów, którzy zdecydowali się odwrócić i zaprosić ją do swoich grup. Posłuchajcie, jak młoda wokalistka wypadła w The Voice Kids:

The Voice Kids 3
The Voice Kids 3
Przeczytaj także 11-letni uczestnik talent show wzruszył jurorów do łez. Zagrał utwór, który skomponował dla matki [WIDEO]

Cleo tak skomentowała ten występ:

"

Jaki ty masz głos, jak ty opowiadasz piosenkę, malujesz uczuciami każdy dźwięk. Jestem w tak olbrzymim szoku. Jesteś niesamowita. Wiesz o czym śpiewasz, a to jest ogromny krok do tego, żeby zostać największą diwą w Polsce! "

Zobacz także: 14-latek zaśpiewał "Don't Stop Me Now" Queen w talent show. Jurorzy byli podzieleni 

Jak oceniasz cover Radiohead w wykonaniu 14-latki?

Tagi: Rock News Radiohead