04.06.2018 13:41

14-letnia perkusistka w coverze A Perfect Circle

Młodziutka perkusistka kolejny raz udowodniła, że dobrze sobie radzi w mocniejszych brzmieniach. Sprawdźcie, jak zagrała cover A Perfect Circle.

14-latka w coverze A Perfect Circle
foto: kadr z wideo

Perkusistka Brooke C już brała się za repertuar Toola, zatem to było tylko kwestią czasu, gdy dziewczyna sięgnie po piosenki A Perfect Circle. Tym bardziej, że grupa wydała całkiem niedawno nowe wydawnictwo „Eat the Elephant”, które wskoczyło na 3. pozycję na liście Billboardu Top 200.

Jest zatem powód do świętowania i 14-letnia perkusistka postanowiła z tej okazji zagrać cover A Perfect Circle. Jej wybór padł na słynną kompozycję „Judith” z debiutanckiej płyty „Mer de Noms” z 2000 roku. Oglądając grę młodej perkusistki widać, jak skomplikowane bębny są w tym utworze. Brooke C jednak z łatwością gra A Perfect Circle i wydaje się, że takie metalowe brzmienia ma w małym paluszku.

14-letnia perkusistka w coverze A Perfect Circle

Jeżeli chcielibyście obejrzeć więcej popisów młodej perkusistki to możecie również przesłuchać coverów Metalliki, Black Sabbath czy Breaking Benjamin.

A Perfect Circle w Polsce 2018 - bilety

W związku z wydaniem nowego albumu A Perfect Circle wyruszy w trasę i w koncertowym grafiku nie zabraknie również Polski. A Perfect Circle zagra 15 grudnia 2018 w Kraków Tauron Arena. Wejściówki na to wydarzenie kupicie od 210 złotych na ebilet.pl

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele A Perfect Circle