10.09.2019 15:00

14-letnia perkusistka zachwyciła swoim coverem Slipknota. Teraz poznała swojego idola

Marzenia jednak się spełniają. Dowiedziała się o tym 14-letnia Maren, która w sierpniu 2019 roku opublikowała nagranie, na którym gra na perkusji jedną z piosenek Slipknota. 

Slipknot
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

14-letnia Maren Alford 11 sierpnia 2019 roku opublikowała filmik na YouTubie. Na nagraniu nastolatka gra na perkusji jedną z piosenek Slipknota, która pochodzi z najnowszej płyty "We Are Not Your Kind". Nagranie zyskało sporą popularność i dotarło aż do samego zespołu Slipknot. Perkusiście grupy dziewczyna zaimponowała tak bardzo, że muzyk postanowił zaprosić ją na jeden z koncertów kapeli.

Jay Weinberg ze Slipknota spotkał się z nastoletnią perkusistką, która zagrała "Unsainted"

Marzeniem każdego początkującego lub zaawansowanego muzyka jest poznanie swojego idola. Nie każdy ma taką szansę. Można zatem pozazdrościć 14-letniej Maren, która poznała Jay'a Weinberga. Kapela zaprosiła Alford na koncert w Dallas. Nastolatka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcia z muzykiem i umieściła je na portalu społecznościowym.

Artystka opatrzyła fotografie opisem:

"

Najlepszy dzień w moim życiu spędzony z Jay'em Weinbergiem przed Knotfest w Dallas. On nie tylko jest bestią stojącą za zestawem, ale także najbardziej życzliwym i hojnym facetem!! Marzenia o tym, żeby go poznać i spędzić z nim trochę czasu, spełniły się, a koncert Slipknota był niesamowity. Dziękuje za wszystko Jay - jesteś najlepszy. "

Slipknot nowy album
Slipknot nowy album
Przeczytaj także Slipknot ma w planach kolejny album. Co znajdzie się na nowej płycie?

Okazuje się, że Slipknot nie zwalnia tempa. W jednym z wywiadów Jay przyznał, że muzycy wciąż pracują i tworzą. Kapela komponuje kolejne utwory i kto wie, może niedługo usłyszymy o nadchodzącej premierze kolejnej płyty Slipknota?

Zobacz także: Tortilla Man nie przejął się memami o sobie i wystąpił w prawdziwej tortilli na twarzy

Tagi: Slipknot