08.01.2020 15:08

14-latek zaśpiewał "Don't Stop Me Now" Queen w talent show. Jurorzy byli podzieleni

A jak Wy ocenicie występ młodego fana Queen?

The voice kids
foto: kadr z wideo

W popularnym telewizyjnym show The Voice Kids 3 małe urwisy pokazują, że potrafią śpiewać nie gorzej niż dorośli. Okazuje się, że jest całkiem sporo dzieci, które pomimo swojego wieku śpiewają jak zawodowcy i czują się na scenie, jak ryba w wodzie. W najnowszej edycji programu nie zabrakło również dzieciaków, które mają słabość do rockowych brzmień. Posłuchajcie, jak 14-letni fan Freddiego Mercury'ego wypadł w talent show.

The Voice Kids 3: 14-latek zaśpiewał "Don't Stop Me Now" Queen

Fabian Kurnyta postanowił zaśpiewać jurorom przebój Queen "Don't Stop Me Now" z płyty "Jazz". Chłopiec zaciekawił niektórych jurorów swoją chrypą, ale nie wszyscy byli przekonani do jego występu. Posłuchajcie coveru Queen i sami oceńcie ten występ:

The Voice Kids 3
The Voice Kids 3
Przeczytaj także 11-letni uczestnik talent show wzruszył jurorów do łez. Zagrał utwór, który skomponował dla matki [WIDEO]

Chłopiec dostał się do drużyny Tomsona i Barona, którzy jednak zauważyli, że młody rockman "pogubił wiele dźwięków". Jurorzy poprosili 14-latka o zaśpiewanie jeszcze jednego utworu i okazało się, że chłopak umie grać na pianinie. Jego wykonanie "Bohemian Rhapsody" sprawiło, że Tomson i Baron przekonali się, że dobrze postąpili przyjmując chłopaka do swojego zespołu.

Queen
Queen
Przeczytaj także Oto najbardziej rockowy chleb w Polsce. Lidl sprzedaje "Bochenek Rhapsody"
Tagi: Rock News Queen