14-latka zagrała na perkusji cover nowej piosenki Slipknota

27.08.2019 09:32
14-latka zagrała na perkusji cover nowej piosenki Slipknota Fot. kadr z wideo

14-letnia Maren Alford uwielbia Jaya Weinberga ze Slipknota. Postanowiła wykonać cover "Unsainted" na perkusji, zobacz jak sobie poradziła.

Grupa Slipknot kazała czekać swoim fanom na nową muzykę 5 lat. Nic więc dziwnego, że o premierze "We Are Not Your Kind" 9 sierpnia 2019 roku mówili wszyscy fani Coreya Taylora i spółki. W połowie maja 2019 roku, muzycy uchylili rąbka tajemnicy i opublikowali singiel promujący nowe wydawnictwo. Utwór "Unsainted" i nowy wizerunek od razu spodobał się fanom. 

Slipknot: 14-latka zagrała cover zespołu na perkusji 

W sieci zaczęły pojawiać się covery nowych numerów Slipknota. Jeden z nich nagrała 14-letnia perkusistka Maren Alford. Dziewczyna jest członkinią pop-rockowego trio Not Ur Girlfrenz i świetnie radzi sobie z bębnieniem w stylu "We Are Not Your Kind".

Przeczytaj także

Maren przyznała, że jej ulubionym perkusistą od lat jest Jay Weinberg ze Slipknota.

Perkusista Slipknota jest jednym z moich ulubionych perkusistów i ciesze się, że umiem wykonać jedną z jego piosenek. W chwili, gdy usłyszałam "Unsainted" wiedziałam, że chce to jest to!

Slipknot wystąpi w Polsce w 2020 roku

Grupa Slipknot wróci do Polski 6 lutego 2020 roku. Muzycy zagrają koncert w łódzkiej Atlas Arenie, a w roli gości specjalnych na scenie pojawi się Behemoth. Slipknot odwiedzi nasz kraj, aby promować swoją najnowszą płytę "We Are Not Your Kind", która niedługo po premierze osiągnęła ogromny sukces na całym świecie. 

Zobacz też: Nowy album grupy Slipknot góruje w zestawieniach na całym świecie 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.