15-letni syn Chestera Benningtona przestrzega przed samobójczymi myślami

Aleksandra Degórska
13.09.2017 13:42
15-letni syn Chestera Benningtona przestrzega przed samobójczymi myślami Fot. kadr z wideo

W krótkim wideo z okazji National Suicide Prevention Week chłopak namawia, żeby dzielić się swoimi negatywnymi emocjami z innymi.

W związku z samobójstwami Chrisa Cornella i Chestera Benningtona temat depresji i myśli samobójczych znowu powrócił. Corey Taylor ostatnio wspomniał o swoich problemach i wyznał, że sposobem na pokonanie czarnych myśli jest rozmowa. Muzyk nalegał, żeby dzielić się swoimi problemami z innymi i nie zamykać się w sobie.

Podobny przekaz ma teraz syn Chestera Benningtona, 15-letni Draven. W ramach kampanii National Suicide Prevention Week, podczas której porusza się temat walki z myślami samobójczymi, nagrał krótkie wideo. Zważywszy na to, że chłopak niedawno stracił ojca, jego wiadomość jest naprawdę mocna:

Cześć, nazywam się Draven Bennington i uczestniczę w National Suicide Prevention Week. Chcę się zobowiązać, że porozmawiam z kimś przed tym, jak zrobię sobie krzywdę, gdy czuję się przygnębiony, smutny, czy mam trudny tydzień, miesiąc, rok. Chcę rzucić tobie takie samo wyzwanie - pomóż sobie, a nie rób sobie krzywdy.

Zobaczcie to wideo:

Śmierć Chestera Benningtona poruszyła wielu fanów oraz artystów, którzy wykonywali covery Linkin Park składając tym samym muzyczny hołd dla wokalisty. Między innymi covery zagrali Machine Head i Coldplay. 30 Seconds To Mars natomiast wykonał fragment „Crawling” w medleyu utworów Linkin Park, Prince’a, Davida Bowiego, George’a Michaela i Soundgarden.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.