15-letni syn Roberta Trujillo zagrał z Suicidal Tendencies [WIDEO]

08.10.2019 12:53
15-letni syn Roberta Trujillo zagrał z Suicidal Tendencies [WIDEO] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Syn basisty Metalliki, Roberta Trujillo zagrał wspólnie z grupą Suicidal Tendencies na koncercie w San Pedro w Kalifornii.

Robert Trujillo przed dołączeniem do składu Metalliki grał w wielu innych projektach. Pojawił się w ekipie Black Label Society, występował z Ozzym Osbournem czy Infectious Grooves. Wiele lat kariery spędził także w Suicidal Tendencies, zespole uważanym za prekursorów gatunku crossover thrash. Chociaż w składzie od dawna nie ma już Roberta, muzyk zapoznał z kapelą swojego utalentowanego syna.

Syn Roberta Trujillo zagrał z Suicidal Tendencies 

5 października 2019 roku grupa Suicidal Tendencies wystąpiła w SoCal Hoedown w San Pedro w Kalifornii. Z nieujawnionych przez zespół przyczyn, basista formacji Ra Diaz nie mógł pojawić się na występie. Jego miejsce zajął syn basisty Metalliki, Tye Trujillo.

Przeczytaj także

Tye Trujillo poszedł w ślady ojca i również jest aktywnym muzykiem metalowym. 15-latek świetnie radzi sobie na scenie i był idealnym zastępstwem za nieobecnego w składzie basistę. Suicidal Tendencies opublikowała na swoim Facebooku wideo z występu i podziękowała chłopakowi.

Ogromnie dziękujemy zastępcy Ra Diaza na koncercie. Tye Trujillo pokazał jak świetnie radzi sobie z basem. Chociaż ma dopiero 15 lat, wiele już osiągnął, ale najlepsze rzeczy są jeszcze przed nim. Jego młodzieńczy entuzjazm zaraził także nas, a jego umiejętności gry na basie są niepodważalne.

Zobacz też: Zobacz fragment nowej koncertówki Metalliki "S&M" nagranej z orkiestrą  

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.