25.11.2014 15:42

15 naprawdę niesamowitych tatuaży 3D

Tatuaże, które robią wrażenie, wcale nie muszą być wydziergane na pięknej dziewczynie. Sprawdźcie naszą galerię trójwymiarowych cudów!

15 naprawdę niesamowitych tatuaży 3D

Nie jesteś pewien, czy w ogóle chcesz go mieć? Może przekonają Cię te cudeńka 3D?

15. Optyka na dobry początek

Niby prosty wzór, ale powiedzcie, że nie macie ochoty wsunąć tam długopisu czy ołówka… Tatuaż stworzył Irlandczyk Paul O’Rourkes.

15-iluzja-optyczna

14. Ręka niespełnionego muzyka

A może i spełnionego, a jedynie nieodnoszącego spektakularnych sukcesów? W każdym razie nie widzieliśmy takiego tatuażu na ciele żadnego znanego gitarzysty. Niemniej Gibson próbuje się wydostać spod skóry w dość realistyczny sposób.

14-gitara

13. Gotowi na ciężkie przejścia?

Nie, to naprawdę nie jest prawdziwa rana. Macie pomysł, co ktoś chciał upamiętnić? A może po prostu chodzi o wzbudzanie litości lasek w pubach?

13-rana

12. Gdy brak słów…

Czasem bardzo chce się krzyczeć – z bezsilności, bólu, a może nawet i z radości. Gdy sił nie starcza, przyda się drugi aparat mowy. A gdyby ktoś wkurzył, zawsze można go ugryźć.

12-gardlo

11. Najważniejsze są wartości!

Zapisane na papierze mogą wyblaknąć i stracić na znaczeniu. Żeby o nich nie zapomnieć, lepiej wynotować je na skórze. Albo nawet głębiej, skoro ta może zbyt szybko się złuszczyć. Tylko dlaczego w gwieździe?

11-wartosci

10. Bezduszna maszyna

Inni – na odwrót – stronią od pojęć abstrakcyjnych i chcą za wszelką cenę udowodnić, że są bezdusznymi maszynami. Tylko dlaczego mam wrażenie, że koleś zaraz wyciągnie broń?

10-mechanizm-reka

9. Dla miłośników owadów

Wytatuowanych na ciele biedronek i motyli widzieliśmy już mnóstwo. Żadne z nich nie umywa się jednak do tego stawonoga. Zamiast papugi na ramieniu – pająk!

9-pajak

8. Odciśnij na kimś swój ślad

Dosłownie. Na kogokolwiek pokroju niedźwiedzia lub yeti trafił ten mężczyzna, musiało to być traumatyczne spotkanie.

8-slad

7. Przebitki z innego świata

Każdy od czasu do czasu chciałby odlecieć gdzieś daleko, gdzieś uciec. Ta pani nie musi, błękitne niebo ma zawsze ze sobą.

7-przebitki-innej-rzeczywistosci

6. Miłość na całe życie?

To musiało być wszechogarniające uczucie. Towarzyszy nam nadzieja, że ukochana za jakieś 5-10 lat pozostanie ukochaną, bo taki tatuaż po rozstaniu raczej ciężko będzie usunąć. Przynajmniej właściciel nie będzie zmuszony patrzeć jej w oczy…

6-twarz-na-plecach

5. Ciało to skomplikowany mechanizm

A że każdy człowiek jest inny, jednego mechanizmu nie ma. Nie wiemy, który lepszy. Zajrzyjcie w głąb siebie i zdecydujcie sami!

5a-kregloslup-mechanizm

 

5b-mechanizm

4. Wilcza natura

Możliwe, że niektórzy w czasie tej introspekcji nie zobaczą niczego przyjemnego. Może nawet odkryją swoje drugie, zwierzęce ja?

4-wilk

3. Przyjazna dłoń zawsze w cenie

Jeżeli w ciężkich chwilach możecie na taką liczyć, wszystko będzie dobrze. Gorzej, jeśli zechce ona Was rozszarpać. Autorem tatuażu jest Tomek Major Dvorniak z Warszawy!

3-reka

2. Koniec świata według Majów

Ten pan chyba nie uwierzył, że armagedon przydarzy się 20 grudnia 2012 roku? Cudo wykonał Pavel Angel z Moskwy.

2-majowie

1. Iluzja doskonała

Przynajmniej w tym świetle. Tatuaż wręcz nierealny. Drugiego dna chyba nie ma, po prostu jest niesamowity.

1-iluzja-doskonala

Znaleźliście coś dla siebie?

Urszula Drabińska
Tagi: Duperele