15 teledysków bez muzyki

Magda Słomka
03.12.2015 14:09
15 teledysków bez muzyki Fot. kadr z wideo

Jedni oglądają seriale, drudzy czytają plotkarskie wiadomości, a Ty w wolnej chwili godzinami oglądasz teledyski? Sprawdź, jak by się prezentowały, gdyby nie było w nich słychać... muzyki.

Oczywiście nie dyskryminujemy osób z innymi zainteresowaniami oraz nie kwestionujemy obcowania ze wszystkimi powyższymi tematami. W tym wypadku skupimy się jednak na wątku klipów muzycznych. Osoby, które zwracają na nie uwagę bardziej niż inni, zazwyczaj zgłębiają swą wiedzę odnośnie tego, kto wpadł na pomysł takiego, a nie innego wideo i co działo się za kulisami nagrań.

Ciekawe czy wiele z nich zastanawiało się, jak to było naprawdę. Odgłosy otoczenia, piszczące buty, skrzypienie skórzanej kurtki, niekontrolowane pomruki wydobywające się z otworów gębowych – tak wygląda rzeczywistość...

Sprawdźcie, jak prezentują się teledyski ogołocone z tego, co najważniejsze – muzyki!

1. The Verve – „Bitter Sweet Symphony”

2. Beastie Boys – „Fight For Your Right (To Party)”

3. The White Stripes – „The Hardest Button To Button”

4. Nirvana – „Smells Like Teen Spirit”

5. Queen – „I Want To Break Free”

6. The Prodigy – „Firestarter”

7. David Bowie & Mick Jagger – „Dancing In The Street”

8. Elvis Presley – „Blue Suede Shoes”

9. Blur – „Song 2”

10. Aerosmith – „Pink”

11. Sum 41 – „In Too Deep”

12. Red Hot Chili Peppers – „Tell Me Baby”

13. Rammstein – „Du hast”

14. The Beatles – „Love Me Do”

15. Blink 182 – „All The Small Things”

Dla uduchowionych mamy dodatek w postaci filmu z papieżem Franciszkiem, który w trakcie swojej mowy... nie mówi. Jego obecność w naszym zestawieniu jest uzasadniona, w końcu głowa kościoła nagrała pop-rockową płytę... Bonusowi towarzyszy także pewne odkrycie – Franciszek lubi grupę Kiss...

Za zaprezentowaniem teledysków bez muzyki stoją głównie YouTuberzy - ukrywający się pod pseudonimem Musicless Musicvideo i Mario Wienerroither. Polacy – może czas na Was? Wyobraźcie sobie takiego Kata bez muzyki... :)

Które wideo podobało Wam się najbardziej?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.