150 tysięcy fanów na Autostradzie do Piekła. Fani AC/DC uczcili pamięć Bona Scotta [WIDEO]

04.03.2020 13:36
150 tysięcy fanów na Autostradzie do Piekła. Fani AC/DC uczcili pamięć Bona Scotta [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Zobaczcie, jak fani AC/DC bawili się na Highway to Hell w Australii.

1 marca 2020 roku odbył się wyjątkowy event w Australii z okazji 40. rocznicy śmierci legendarnego wokalisty AC/DC, Bona Scotta. Podczas finału Perth Festival otworzono symboliczną Autostradę Do Piekła - Highway To Hell w nawiązaniu do przeboju AC/DC. Część drogi została zamknięta dla wszystkich pojazdów, z wyłączeniem 8 ciężarówek, na których znajdowały się różne kapele grające covery australijskiej grupy. Uczestnicy mogli usłyszeć m.in. fiński zespół Steve 'N' Seagulls, japoński Shonen Knife, a nawet orkiestrę symfoniczną.

Autostrada do Piekła w Australii zgromadziła 150 tysięcy fanów AC/DC [WIDEO]

Impreza przyciągnęła mnóstwo fanów AC/DC, którzy chętnie śpiewali przeboje AC/DC i brali udział w innych atrakcjach towarzyszących wydarzeniu. Fani kapeli mogli wziąć udział w panelach dyskusyjnych, wystawach czy piknikach rodzinnych.

Przeczytaj także

Na Autostradzie do Piekła pojawiło się ponad 150 tysięcy fanów Bona Scotta i AC/DC. Zobaczcie nagrania z tego wydarzenia:

Bon Scott zmarł 19 lutego 1980 roku w Londynie. Wokalista podobno zadławił się własnymi wymiocinami po wypiciu bardzo dużej ilości alkoholu.  

Zobacz także: Ujawniono treść listu Bona Scotta z AC/DC. Dokument z 1978 roku zdradził tajemnice zespołu

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.