17.10.2015 16:58

16 motywów z polskich seriali zagranych na gitarze

Oto kawałki, które drążyły w Waszej głowie przez dobrych parę lat, a niektóre nadal to robią. Posłuchajcie 16 utworów z seriali w wersji rockowej!

16 motywów z polskich seriali zagranych na gitarze
foto: kadr z wideo

Siedzisz przy stole z rodziną, jesz te cholerne ziemniaki, chociaż podświadomie wiesz, że gdy już nie będziesz mógł, to matka i tak powie: „Zjedz chociaż mięso”. Proza życia, w tle telewizor, a z niego wydobywają się dźwięki, które już zawsze będą Ci się kojarzyć z zapachem kotleta schabowego – czołówki seriali.

Brakowało Ci w tych utworach rockowego sznytu? Uważasz, że miałyby wyraz dopiero wtedy, gdyby pojawiła się w nich agresywna gitara elektryczna, dzięki czemu babcia wyskoczyłaby z kapci? Za Twoją upragnioną wersję odpowiada MaroMaro, który tak zapowiedział swoją kompilację...

"

Kojarzycie na pewno te chwile, kiedy siedzicie sobie z rodzinką na obiadku przed telewizorem po czym nagle słyszycie jedną z tych melodyjek. To co wy macie ochotę zrobić to wiem (rzucić najbliżej leżącym przedmiotem w telewizor). Teraz wyobraźcie sobie, że ja musiałem słuchać tego przez całe 3 dni, by przygotować dla was tę kompilację. :) Pozdrawiam i życzę miłej zabawy! "

My również! :)

Gdybyście mieli wątpliwości co do treści powyższego gitarowego zestawienia, autor ma dla Was wytłumaczenie:

"

Wiem o tym, że teoretycznie „Dlaczego Ja?” i „Trudne Sprawy” to tak naprawdę seriale paradokumentalne. No, ale tak serio, czy to ważne? Nie. Jedno i drugie ssie potwornie. Dlatego wrzuciłem je też do tej wspaniałej kompilacji. "

Wszystko jasne? Jeśli spodobała Wam się twórczość MaroMaro, koniecznie posłuchajcie jego Gangu Albanii, 11 wieczorynek i 13 utworów techno, electro i dance zagranych na gitarze.

Motyw z którego serialu spodobał Wam się najbardziej?

Magda Słomka
Tagi: Duperele