16 motywów z polskich seriali zagranych na gitarze

Magda Słomka
17.10.2015 16:58
16 motywów z polskich seriali zagranych na gitarze Fot. kadr z wideo

Oto kawałki, które drążyły w Waszej głowie przez dobrych parę lat, a niektóre nadal to robią. Posłuchajcie 16 utworów z seriali w wersji rockowej!

Siedzisz przy stole z rodziną, jesz te cholerne ziemniaki, chociaż podświadomie wiesz, że gdy już nie będziesz mógł, to matka i tak powie: „Zjedz chociaż mięso”. Proza życia, w tle telewizor, a z niego wydobywają się dźwięki, które już zawsze będą Ci się kojarzyć z zapachem kotleta schabowego – czołówki seriali.

Brakowało Ci w tych utworach rockowego sznytu? Uważasz, że miałyby wyraz dopiero wtedy, gdyby pojawiła się w nich agresywna gitara elektryczna, dzięki czemu babcia wyskoczyłaby z kapci? Za Twoją upragnioną wersję odpowiada MaroMaro, który tak zapowiedział swoją kompilację...

Kojarzycie na pewno te chwile, kiedy siedzicie sobie z rodzinką na obiadku przed telewizorem po czym nagle słyszycie jedną z tych melodyjek. To co wy macie ochotę zrobić to wiem (rzucić najbliżej leżącym przedmiotem w telewizor). Teraz wyobraźcie sobie, że ja musiałem słuchać tego przez całe 3 dni, by przygotować dla was tę kompilację. :) Pozdrawiam i życzę miłej zabawy!

My również! :)

Gdybyście mieli wątpliwości co do treści powyższego gitarowego zestawienia, autor ma dla Was wytłumaczenie:

Wiem o tym, że teoretycznie „Dlaczego Ja?” i „Trudne Sprawy” to tak naprawdę seriale paradokumentalne. No, ale tak serio, czy to ważne? Nie. Jedno i drugie ssie potwornie. Dlatego wrzuciłem je też do tej wspaniałej kompilacji.

Wszystko jasne? Jeśli spodobała Wam się twórczość MaroMaro, koniecznie posłuchajcie jego Gangu Albanii, 11 wieczorynek i 13 utworów techno, electro i dance zagranych na gitarze.

Motyw z którego serialu spodobał Wam się najbardziej?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.