08.07.2017 01:37

2-latek łupie głową do „Creeping Death” Metalliki

W dodatku udaje Jamesa Hetfielda i bardzo dobrze czuje rytm. Zobaczcie, jak mały blondynek szaleje przy thrashmetalowym akompaniamencie. 

2-latek łupie głową do „Creeping Death” Metalliki
foto: kadr z wideo

W odmętach internetu można odnaleźć wiele nagrań, w których słodkie dzieciaczki powodują, że człowiek dosłownie się rozpuszcza. Takie nagrania można oglądać naprawdę godzinami, ale tym razem wcale nie będziemy pisać o aniołkach, które rozśmieszają internautów. 

Oto 2-latek, który już w tym wieku wie, co dobre. Mały urwis dosłownie oszalał słuchając „Creeping Death” Metalliki w koncertowej wersji. Szkrab nie dość, że łupie głową jak prawdziwy metalowiec, to jeszcze udaje, że gra na gitarze i śpiewa razem z Jamesem Hetfieldem. To nic, że nie zna tekstu i tak skradł show Metallice.

Zobaczcie to naprawdę słodziutkie nagranie:

Dziecko już teraz czuje świetnie rytm i można się domyślić, że rodzice mocno rozwijają w urwisie miłość do muzyki. Zresztą widać, że 2-latek zerka od czasu do czasu na kogoś - pewnie tata pokazuje mu jak prawidłowo trzyma się gitarę.

Nie od dziś bowiem wiadomo, że szkraby chętnie naśladują dorosłych i są w tym naprawdę dobrzy. Potem dochodzi do takich sytuacji, że powstają dziecięce rockowe czy metalowe zespoły i urwisy wymiatają na instrumentach nie gorzej niż zawodowi muzycy. Może i ten 2-latek stanie się kiedyś słynnym muzykiem i stworzy ciekawy zespół? Wszystko jest możliwe.

Metallica w Polsce 2018

Z pewnością jednym z koncertowych wydarzeń roku będzie koncert Metalliki w Krakowie, w TAURON Arenie Kraków. Odbędzie się 28 kwietnia 2018. Informację o koncercie podano w marcu 2017, a wejściówki rozeszły się w tempie wprost błyskawicznym – jeszcze w dniu rozpoczęcia ich sprzedaży!

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele