20 znanych riffów zagranych od tyłu

Magda Słomka
06.11.2015 11:46
20 znanych riffów zagranych od tyłu Fot. kadr z wideo

Jeśli chcecie sprawdzić swoją wiedzę na temat najpopularniejszych rockowych i metalowych kawałków, mamy dla Was coś specjalnego... Oto muzyczny quiz!

MaroMaro postanowił zapewnić widzom jeszcze więcej rozrywki niż dotychczas. YouTuber nagrał wideo, w którym usłyszycie 20 popularnych riffów zagranych od tyłu. Żeby nie było zbyt łatwo, muzyk nie dodał w opisie listy utworów – macie odgadnąć je sami! Ewentualnie możecie pobawić się w mistrzów lustrzanego odbicia, ponieważ w filmiku wykonawcy i kawałki zostały umieszczone „na odwrót”.

W jaki sposób MaroMaro nagrywał swój klip?

Wszystkie te utwory zostały najpierw ZAGRANE przeze mnie od tyłu, później wideo z dźwiękiem zostało PUSZCZONE do tyłu byście mogli usłyszeć je od przodu. Pogmatwane, ale mam nadzieję, że po pierwszym przykładzie zrozumiecie o co chodzi. Wybaczcie, że nie zrobiłem większej ilości zabaw w stylu nalewanie soczku, przesypywanie piasku czy cokolwiek. Po prostu nie miałem przez większość czasu nikogo do pomocy przy tym. :)

Macie ochotę zabawić się w specjalistów od rocka i metalu? Sprawdźcie, czy możecie nadać sobie taki tytuł!

Kilka dni wcześniej polskiego gitarzystę ubiegł SteveTerreberry, który nagrał film z 10 znanymi riffami zagranymi od tyłu...

Wolę też nadmienić, że tydzień temu pewien Youtuber SteveTerreberry zrobił bardzo podobny filmik. Nie ściągałem z niego pomysłu, miałem podobny już jakieś 2 miesiące temu, tylko brakowało mi czasu na realizację.

Można powiedzieć bez wątpliwości, że Polska doczekała się swojego zdolnego gitarowego YouTubera. MaroMaro ma głowę pełną pomysłów i co chwilę zaskakuje nas nowymi filmami. Było już 11 motywów ze starych polskich seriali zagranych na gitarze, 16 motywów z polskich telenowel, utwory Gangu Albanii,  11 wieczorynek i 13 utworów techno, electro i dance zagranych na gitarze.

Łatwizna? :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.