11.11.2015 14:42

2-latek tańczy do utworu Bring Me The Horizon

Przygotujcie się na prawdopodobnie najsłodszą rzecz, jaką dziś zobaczycie.

2-latek tańczy do utworu Bring Me The Horizon
foto: East Scene (CC BY-SA 2.0) / kadr z wideo

Jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości, czemu Bring Me The Horizon obrał lżejszy, bardziej elektroniczny kierunek w singlu „Can You Feel My Heart” z płyty „Sempiternal”, poniższe wideo rodzi pewne domysły. Być może tak naprawdę muzycy chcieli dotrzeć do młodszej publiczności. Nawet nie podejrzewaliście dotąd jak młodej.

Ciekawe, czy gdy Oliver Sykes, Lee Malia i Jordan Fish komponowali główny industrialny motyw utworu „Can You Feel My Heart”, mieli już przed oczami podobne sceny. Okazuje się bowiem, że ich singiel potrafi rozruszać nawet niespełna dwuletniego brzdąca. Dzieciak ma naprawdę niezłe wyczucie rytmu, a jak donosi jego matka: to jego ulubiony kawałek. Cóż, widać.

Być może pierwszymi słowami malucha był wers „I love you mother” z tego właśnie utworu? Nie jesteśmy pewni, czy powinien wsłuchiwać się w pozostałe słowa, ale nie widzimy przeszkód, by w przyszłości - jak nieco dorośnie - wziął się na przykład za Nine Inch Nails.

To nie pierwszy raz, gdy dwulatek robi na nas wrażenie swoimi popisami. Widzieliśmy już malca w podobnym wieku grającego na perkusji „The Pretender” zespołu Foo Fighters, a także młodego gracza w Guitar Hero, który dał się ponieść Rage Against The Machine.

Co jeszcze byście mu polecili do szlifowania umiejętności tanecznych?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Bring Me The Horizon