3-latka zgaduje utwory Led Zeppelin po pierwszych dźwiękach

Aleksandra Degórska
18.04.2016 18:47
3-latka zgaduje utwory Led Zeppelin po pierwszych dźwiękach Fot. kadr z wideo; Caryca Pejnta

Znacie wszystkie kompozycje hardrockowej legendy? Ten urwis ma repertuar kapeli w małym paluszku.

Nie od dziś wiadomo, że dzieciaki już od najmłodszych lat naśladują swoich rodziców. Ważne jest więc, by starzy dawali im odpowiedni przykład. Najlepiej jeśli dorośli słuchają odpowiedniej muzyki, wtedy wiadomo, że urwisy również staną się fanami takiego brzmienia.

Potem może pojawi się pierwszy instrument, następnie lekcje gry, a nawet amatorska kapela. Wszystko zaczyna się już od najmłodszych lat i w tym momencie życia ważną rolę pełnią właśnie rodzice.

Przykładem dobrego wychowania jest 3-letnia córka Matthew Canninga, który swego czasu grał w kapeli Shai Hulud. Mała niewinna księżniczka miała na sobie strój bohaterki kreskówki „Kraina Lodu” i bardziej przejęta była opakowaniem z gumą do żucia niż tym, że jej ojciec gra kolejne riffy słynnych kawałków Led Zeppelin. Od niechcenia rzuca nazwami utworów momencie, gdy jej ojciec zaczyna grać kolejne riffy.

Natomiast, gdy słyszy „Immigrant Song” w dziecku obudziła się dzika bestia i dziewczynka skakała po pokoju jak opętana. Oglądając to nagranie raz jest w kadrze, potem nagle znika, co rusz widzimy niebieską sukienkę i gustowne skarpetki w paski.

Co też z niej wyrośnie?

Dzieciak zamówiła „Rock and Roll”, który miała zamiar zaśpiewać, ale również skończyło się na szamańskim tańcu. W końcu słodkim głosikiem zanuciła wers „lonely, lonely, lonely time”. Brawo dla ojczulka, który wiedział co grać małej córeczce na dobranoc.

Wszystko wskazuje na to, że ta dziewczynka będzie oddaną fanką hardrockowego brzmienia, może nawet założy swój własny zespół. W końcu istnieje sporo dziecięcych kapel, które grają rocka czy metal i wychodzi im to całkiem nieźle.

Myśleliście, że szkraby lubią naiwne kołysanki i oglądają infantylne bajki na dobranoc? One tymczasem idą w pogo w przedszkolu, gdy są trochę starsze grają w pustym domu utwory Slipknota, następnie biorą udział w talent show. Przykładem może być pewien 10-letni uczestnik australijskiego talent show, który dał czadu grając repertuar Metalliki. Te maluchy depczą po piętach dorosłym muzykom!

Co sądzicie o 3-letniej fance Led Zeppelin?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.