3-letnia fanka Queen zaśpiewała "Bohemian Rhapsody"
Aleksandra Degórska
02.01.2019 15:29
3-letnia fanka Queen zaśpiewała "Bohemian Rhapsody" Fot. kadr z wideo

Rodzice zarazili swoje dziecko miłością do dobrej, rockowej muzyki. Zobaczcie, jak mała zaśpiewała "Bohemian Rhapsody".

Jeszcze więcej Queen! Od momentu, gdy tylko pojawiła się informacja, że w końcu ukaże się film biograficzny "Bohemian Rhapsody" o Queen, fani zaczęli mówić tylko o tym. Siłą rzeczy, również zainteresowanie tytułowym utworem bardzo wzrosło i "Bohemian Rhapsody" po raz trzeci w historii pojawił się na liście Billboardu. Słuchacze coraz częściej sięgają po tę piosenkę i śpiewają go już nawet 3-latki.

3-letnia fanka Queen zaśpiewała "Bohemian Rhapsody"

Nie wierzycie? To chyba jedna z najmłodszych fanek Queen. Dziewczynka siedząc w foteliku w samochodzie zaśpiewała "Bohemian Rhapsody" i podeszła do tego zadania bardzo ambitnie, bo zaczęła od "środka" piosenki, czyli w momencie pojawienia się chóralnego śpiewu zespołu. Ani trudny tekst, ani skomplikowana melodia jej nie przestraszyły, dziewczynka zaczęła nawet śpiewać solówkę gitarową Briana Maya. Freddie Mercury zapewne byłby dumny z tak młodej fanki Queen.

Zobaczcie krótkie nagranie z popisu wokalnego 3-latki:

Film "Bohemian Rhapsody" stał się kinowym hitem

W filmie "Bohemian Rhapsody" pokazano początek kariery muzyków aż do wielkiego triumfu podczas koncertu Queen na Live Aid w 1985 roku. Obraz otrzymał 2 nominacje do Złotego Globu. Twórcy mogą dostać statuetkę w kategorii "Najlepszy film dramatyczny", zaś Rami Malek, który zagrał Freddiego Mercury'ego, ma szanse na nagrodę za najlepszą rolę w filmie dramatycznym.    

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.