05.03.2018 17:14

30 Seconds To Mars w Polsce w 2018. Będzie akcja fanów

Echelon, czyli polski fanklub zespołu Jareda Leto szykuje dla swoich ulubieńców kilka niespodzianek.

30 Seconds To Mars w Polsce w 2018. Będzie akcja fanów
foto: Ramil Sitdikov/SPUTNIK/EAST NEWS

Tradycją polskich koncertów wielkich gwiazd rocka stały się akcje fanów, które mają zaskoczyć wykonawców i uczynić widowisko jeszcze bardziej pamiętnym. Na przykład miłośnicy System Of A Down w trakcie ich występu wypuścili w powietrze balony, a na koncercie Evanescence wielbiciele Amy Lee rzucali wokalistce róże.

Zespół 30 Seconds To Mars zgromadził w Polsce wiernych fanów, zrzeszonych w fanklubie Echelon Polska. Oni także uczczą wizytę swoich idoli w wyjątkowy sposób. 18 kwietnia 2018 30STM zagra koncert w Łodzi, a jego sympatycy organizują na ten wieczór specjalną akcję. 

Główna akcja, pod hasłem „WE DO BELIEVE” planowana jest na moment wykonania nowego utworu „Walk On Water”. W tym samym czasie wszyscy widzowie mają podnieść karteczki z ważnym przesłaniem. Organizatorzy akcji piszą: 

"

Każdy z nas będzie miał kartkę z napisami „We believe in …” lub „We fight for …” i w puste miejsce wpisze rzecz dla niego ważną, w którą wierzy, czy jest w stanie walczyć, np. love, god, family, echelon, smile, kindness, dreams, faith, myself, compromise, peace itd. (tutaj chciałabym zaznaczyć, aby nie robić kartek z napisem „We fight for god”, który może zostać powiązany z fanatyzmem religijnym, czy ekstremizmem islamskim, a więc i z terroryzmem, któremu właśnie chcemy się przeciwstawić tą akcją). Tą akcją pokażemy, że polski Echelon to grupa osób, którym zależy na traktowaniu innych z szacunkiem, miłością i akceptacją. Pokażemy, że wspieramy wartości, które aktualnie są bardzo potrzebne na świecie, które są bliskie 30STM i nam. Kartki podnosimy oczywiście na „Walk on water”. "

Z kolei podczas wykonywania przez zespół utworu „City Of Lights” widownia ma zalśnić tysiącami świateł.

"

Na piosence „City of Angels” podnosimy do góry różnokolorowe balony, balony LED oraz glowsticki. Ta piosenka jest bliska serca Marsom (a jak Marsom to i nam, opowiada w końcu o Los Angeles, ich mieście). W piosence można usłyszeć „I am Home”, więc przynieśmy im ten kawałek domu. Różnokolorowe światła będą imitować światła i różnorodność LA, a przy okazji wyglądać wspaniale. "

Członkowie Echelonu przygotowują także dla swoich ulubieńców scrapbook z fanowskimi pracami. 

"

Wpadłyśmy na pomysł przygotowania dla chłopaków prezentu. Mamy na myśli scrapbook inspirowany twórczością Marsów - trzeba tu zaznaczyć, że twórczością Marsów jako zespołu, a nie samego Jareda. W scrapbooku mogą się znaleźć wiersze, grafiki, szkice, zdjęcia, pejzaże - tak naprawdę każda artystyczna forma. Do każdej pracy powinien być dołączony krótki, kilkuzdaniowy opis pracy z informacją, co was zainspirowało do stworzenia jej, dlaczego taka forma, a nie inna itp. Opisy możecie wysyłać po angielsku lub polsku, zajmiemy się tłumaczeniem. Zależy nam na zebraniu jak największej ilości różnorodnych prac, żeby chłopaki dostali coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, część was samych. Naszym jedynym wymogiem jest, aby maksymalny format pracy wynosił A4.

Wasze prace możecie wysyłać na nasz adres mailowy - echelonpolskaofficial@gmail.com, lub jeżeli chcecie, żeby w scrapbooku znalazł się oryginał, możecie je wysyłać pocztą do nas  Prace zbieramy do końca marca, więc macie sporo czasu, żeby stworzyć dla chłopaków coś wyjątkowego!  "

Planowane jest także zamówienie specjalnej flagi z logiem zespołu i napisem „With Love From Polish Echelon – Łódź 2018”. Członkowie fanklubu mają zamiar zbierać na niej podpisy fanów, a następnie przekazać zespołowi. 

30 Seconds To Mars zagra koncert w Łodzi w Atlas Arenie 18 kwietnia 2018.

Maciej Koprowicz
Tagi: 30 Seconds to Mars Rock News Koncerty