30 Seconds To Mars w Polsce w 2018. Będzie akcja fanów

Maciej Koprowicz
05.03.2018 17:14
30 Seconds To Mars w Polsce w 2018. Będzie akcja fanów Fot. Ramil Sitdikov/SPUTNIK/EAST NEWS

Echelon, czyli polski fanklub zespołu Jareda Leto szykuje dla swoich ulubieńców kilka niespodzianek.

Tradycją polskich koncertów wielkich gwiazd rocka stały się akcje fanów, które mają zaskoczyć wykonawców i uczynić widowisko jeszcze bardziej pamiętnym. Na przykład miłośnicy System Of A Down w trakcie ich występu wypuścili w powietrze balony, a na koncercie Evanescence wielbiciele Amy Lee rzucali wokalistce róże.

Zespół 30 Seconds To Mars zgromadził w Polsce wiernych fanów, zrzeszonych w fanklubie Echelon Polska. Oni także uczczą wizytę swoich idoli w wyjątkowy sposób. 18 kwietnia 2018 30STM zagra koncert w Łodzi, a jego sympatycy organizują na ten wieczór specjalną akcję. 

Główna akcja, pod hasłem „WE DO BELIEVE” planowana jest na moment wykonania nowego utworu „Walk On Water”. W tym samym czasie wszyscy widzowie mają podnieść karteczki z ważnym przesłaniem. Organizatorzy akcji piszą: 

Każdy z nas będzie miał kartkę z napisami „We believe in …” lub „We fight for …” i w puste miejsce wpisze rzecz dla niego ważną, w którą wierzy, czy jest w stanie walczyć, np. love, god, family, echelon, smile, kindness, dreams, faith, myself, compromise, peace itd. (tutaj chciałabym zaznaczyć, aby nie robić kartek z napisem „We fight for god”, który może zostać powiązany z fanatyzmem religijnym, czy ekstremizmem islamskim, a więc i z terroryzmem, któremu właśnie chcemy się przeciwstawić tą akcją). Tą akcją pokażemy, że polski Echelon to grupa osób, którym zależy na traktowaniu innych z szacunkiem, miłością i akceptacją. Pokażemy, że wspieramy wartości, które aktualnie są bardzo potrzebne na świecie, które są bliskie 30STM i nam. Kartki podnosimy oczywiście na „Walk on water”.

Z kolei podczas wykonywania przez zespół utworu „City Of Lights” widownia ma zalśnić tysiącami świateł.

Na piosence „City of Angels” podnosimy do góry różnokolorowe balony, balony LED oraz glowsticki. Ta piosenka jest bliska serca Marsom (a jak Marsom to i nam, opowiada w końcu o Los Angeles, ich mieście). W piosence można usłyszeć „I am Home”, więc przynieśmy im ten kawałek domu. Różnokolorowe światła będą imitować światła i różnorodność LA, a przy okazji wyglądać wspaniale.

Członkowie Echelonu przygotowują także dla swoich ulubieńców scrapbook z fanowskimi pracami. 

Wpadłyśmy na pomysł przygotowania dla chłopaków prezentu. Mamy na myśli scrapbook inspirowany twórczością Marsów - trzeba tu zaznaczyć, że twórczością Marsów jako zespołu, a nie samego Jareda. W scrapbooku mogą się znaleźć wiersze, grafiki, szkice, zdjęcia, pejzaże - tak naprawdę każda artystyczna forma. Do każdej pracy powinien być dołączony krótki, kilkuzdaniowy opis pracy z informacją, co was zainspirowało do stworzenia jej, dlaczego taka forma, a nie inna itp. Opisy możecie wysyłać po angielsku lub polsku, zajmiemy się tłumaczeniem. Zależy nam na zebraniu jak największej ilości różnorodnych prac, żeby chłopaki dostali coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, część was samych. Naszym jedynym wymogiem jest, aby maksymalny format pracy wynosił A4.

Wasze prace możecie wysyłać na nasz adres mailowy - echelonpolskaofficial@gmail.com, lub jeżeli chcecie, żeby w scrapbooku znalazł się oryginał, możecie je wysyłać pocztą do nas  Prace zbieramy do końca marca, więc macie sporo czasu, żeby stworzyć dla chłopaków coś wyjątkowego! 

Planowane jest także zamówienie specjalnej flagi z logiem zespołu i napisem „With Love From Polish Echelon – Łódź 2018”. Członkowie fanklubu mają zamiar zbierać na niej podpisy fanów, a następnie przekazać zespołowi. 

30 Seconds To Mars zagra koncert w Łodzi w Atlas Arenie 18 kwietnia 2018.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.