30 Seconds to Mars zaprezentował nową wersję utworu "Love is Madness"

Aleksandra Degórska
26.02.2019 17:33
30 Seconds to Mars zaprezentował nową wersję utworu "Love is Madness" Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Posłuchajcie, jak w piosence z 30 Seconds to Mars zabrzmiała włoska wokalistka.

Krążek "America" to piąty album 30 Seconds to Mars. Płyta była dość dużym zaskoczeniem dla fanów, bowiem zespół odszedł od ostrego brzmienia na rzecz bardziej przystępnego grania, co chociażby słychać w singlu "Rescue Me". 

30 Seconds to Mars zaprezentował nową wersję utworu "Love is Madness"

Na następcy krążka "Love, Lust, Faith and Dreams" znalazły się utwory z gościnnym udziałem chociażby A$AP Rocky’ego, a jedną z piosenek wyprodukował Zedd. Wokalistka Halsey, która jest fanką Marilyna Mansona i ma słabość do rockowego grania, pojawiła się natomiast w utworze 30 Seconds to Mars "Love is Madness".

Przeczytaj także

Zespół postanowił zaprezentować nową wersję tego numeru, w którym gościnnie zaśpiewała włoska piosenkarka Emma. Sprawdźcie, czy taka wersja przypadnie Wam do gustu.

30 Seconds to Mars zagra koncert w Polsce w 2019

Zespół Jareda Leto lubi odwiedzać nasz kraj i ponownie zobaczymy kapelę już latem 2019 roku. 30 Seconds to Mars zagra w ramach Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty 25 lipca 2019 roku. Na imprezie pojawią się również m.in. Foreigner czy Status Quo. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.