30 Seconds to Mars pokazał zapowiedź 5. albumu

Jakub Gańko
02.08.2016 09:33
30 Seconds to Mars pokazał zapowiedź 5. albumu Fot. kadr z wideo

Następca „Love, Lust, Faith and Dreams” jest już coraz bliżej. Zobaczcie efektowny trailer zapowiadający premierę w 2017 roku.

Choć ostatni krążek 30 Seconds to Mars ukazał się w 2013 roku, ciężko mówić, aby od tamtego czasu było cicho o Jaredzie Leto. Wokalista zespołu jest ciągle obecny w mediach choćby za sprawą nadchodzącego „Legionu samobójców”, w którym zagra Jokera. Wymagająca rola - w którą wcześniej brawurowo wcielili się Jack Nicholson i Heath Ledger - nie sprawiła jednak, że odstawił swój zespół.

Jeszcze w listopadzie 2015 roku Jared Leto chwalił się zdjęciami ze studia, wskazującymi na intensywną pracę nad nowym materiałem. Wcześniej grupa zorganizowała własny festiwal Camp Mars w Malibu oraz rozstała się z wytwórnią Virgin Records po wieloletnim sporze. Wokalista sam wyznawał, że czuje się w takich okolicznościach podekscytowany wizją kolejnej płyty.

Teraz sami możemy rzucić na nią okiem za sprawą krótkiego trailera:

Oprócz malowniczych widoków, z których słyną teledyski 30 Seconds to Mars, widzimy w nim przebitki z prac nad następcą „Love, Lust, Faith and Dreams” oraz dowiadujemy się dwóch kluczowych informacji. Nowy materiał ukaże się dopiero w 2017 roku, będzie też debiutem w barwach nowej wytwórni - Interscope Records.

Jared Leto ani trochę nie zwalnia w swoim pracoholizmie i oprócz nagrań piątego albumu 30 Seconds to Mars zajął się ostatnio serią krótkich filmów o amerykańskich parkach narodowych i podróżnikach, którzy badają ich tajemnice. Cykl zatytułowany „Great Wide Open” można oglądać na YouTubie - dostępny jest już pierwszy odcinek.

Muzyk, aktor... a do tego inteligentny biznesmen. Jeśli przemysł rozrywkowy przestanie przynosić odpowiednie pieniądze, Leto może spać spokojnie ze swoimi udziałami w takich markach jak Reddit, Uber, Airbnb czy Slack. Laureat Oscara za rolę w „Witaj w klubie” trzyma rękę na pulsie i prowadzi m.in. własną firmę internetową VyRT zajmującą się streamingiem.

Koniec końców może się okazać, że te inwestycje będą dla mnie bardziej dochodowe niż moja muzyczna i filmowa kariera razem wzięte.

Czekacie na nowy album 30 Seconds to Mars?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.