30 Seconds to Mars wraca z „Into the Wild”

Urszula Drabińska
05.11.2014 15:08
30 Seconds to Mars wraca z „Into the Wild” Fot. EMI Music Poland

Jared Leto co prawda nie ruszy jeszcze raz w najdłuższą trasę w historii rock and rolla, ale za to przypomni nam tamte emocje. I to w odcinkach!

W 2009 roku grupa wydała płytę „This is War”. Trasa ją promująca rozpoczęła się w lutym 2010 roku i zakończyła po niemal 2 latach – w grudniu 2011 roku. W tym czasie muzycy 30 Seconds To Mars zagrali ponad 300 koncertów!

Muzycy zapragnęli powrócić do starych, dobrych czasów. Właśnie opublikowali zwiastun dokumentalnego serialu o tym samym tytule co tamto tournée, „Into The Wild”.

Dokument nie będzie zawierać tylko fragmentów koncertów. Jak możecie się przekonać powyżej, w filmie nie zabraknie również ujęć zza kulis oraz wywiadów. To także opowieść o walce, którą zespół 30 Seconds to Mars musiał stoczyć.

Poszliśmy na wojnę z muzycznym biznesem. Pozwali nas na 30 mln dolarów, walczyliśmy z nimi kilka lat, wszystko filmując. (...) Było to prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie w naszym życiu.

O co poszło? Wytwórnia uznała, że muzycy nie wywiązali się z kontraktu podpisanego w 1999 roku. Jak zakończył się ten spór? Sprawdźcie w serialu. Pierwszy odcinek obejrzeć będzie można już 30 listopada na stronie beta.vyrt.com.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.