20.02.2016 16:42

30 dziwnych okładek chrześcijańskich albumów

Za chwilę zanurzycie się z nami w krainę przerażających lalek, natapirowanych fryzur i wąsatych ojców rodziny… Czy jest się czego bać?

30 dziwnych okładek chrześcijańskich albumów
foto: materiały prasowe

Według niektórych – zdecydowanie. Myśleliście, że to Cannibal Corpse wiedzie prym wśród pomysłodawców najbardziej przerażających i dziwnych okładek płyt? Byliście w błędzie. Okazuje się, że najciemniej pod latarnią i tak naprawdę to, co opowiada o dobrych, chrześcijańskich wartościach, jest najbardziej niepozorne…

Dziękować Panu można na różne sposoby. Te osoby zdecydowały się zrobić to za pomocą muzyki. Pech chciał, że gdy wydajemy krążek, należy go jeszcze jakoś zatytułować i okrasić okładką, która najlepiej oddawałaby jego klimat.

Jeśli te małe dzieła najlepiej reprezentują to, co znajduje się w środku, przed odsłuchem radzilibyśmy parę głębszych… wdechów.

Oto feeria drewnianych lalek, chrześcijańskich superbohaterów, obcisłych swetrów i wyrazów twarzy wprawiających w lęk. Przekonajcie się sami…

Nie możecie się otrząsnąć? Nie tak szybko! Mamy dla Was jeszcze kilka naprawdę złych rzeczy… Nie czujecie się jeszcze wystarczająco zadziwieni? Spójrzcie na 10 szokujących okładek rockowych i metalowych płyt, które niejednego zwaliły z nóg.

Wśród tych reprezentujących ostrzejsze granie zdarzały się też takie, które przyprawiają o niejeden zawał wielbicieli minimalizmu. Flaki, gryfy wystające ze spodni i złowieszcze miny – obejrzyjcie 50 najgorszych okładek.

Jeśli zaś jesteście miłośnikami twórczości Miszcza Pejnta z pewnością przypadną Wam do gustu najsłynniejsze okładki w naprawdę paskudnych wersjach.

Które chrześcijańskie dzieło podoba Wam się najbardziej? :)

Magda Słomka
Tagi: Duperele