09.07.2015 13:48

30 sekund nowego Anthrax

To, co zaprezentował nam właśnie Anthrax, brzmi naprawdę obiecująco! Posłuchajcie kilkudziesięciu sekund materiału, który znajdzie się na nowym albumie grupy.

30 sekund nowego Anthrax
foto: kadr z wideo

Według tego, co mówi sam zespół, następca wydanej w 2011 roku płyty „Worship Music” ma dosłownie rozwalić system. Anthrax opublikował właśnie 30 sekund nowego materiału. Posłuchajcie, co mają nam do zaproponowania!

Jeśli macie wprawne oko, na pierwszym filmie zauważycie, że w trakcie nagrań muzycy nie odmawiali sobie alkoholu. Czyżby słynny burbon Anthrax? ;)

Kolejny film ze studia grupa nazwała „Tryb Ataku”. Rzeczywiście, jest ostro!

11. studyjny album Anthrax trafi do sklepów w 2016 roku. Kiedy dokładnie? Tego nie wiadomo. Muzycy podkreślają jednak, że warto poczekać, bo są bardzo zadowoleni z dotychczasowego brzmienia krążka. W niedawnym wywiadzie dla The Sick Room potwierdził to gitarzysta Scott Ian.

"

Nasza poprzednia płyta to brzmieniowo świetny album. Wydaje mi się jednak, że nowa jest nawet lepsza. "

Kapela jak dotąd ustaliła tylko kilka kawałków, które na pewno znajdą się na nowym albumie. Są to między innymi „The Evil Twin” oraz „You Gotta Believe”. Okazuje się, że to ulubione numery perkusisty, Charliego Benante.

"

Te dwa kawałki to oldschoolowy thrash, ale zrobiony w nowoczesny sposób. Są długie i naprawdę złe. Jest jeszcze 7-minutowy kawałek, który też jest jednym z moich ulubionych na albumie. Naprawdę jestem podekscytowany tymi dłuższymi piosenkami. Powiem też, że oczywiście są tam też szybkie utwory, bardzo ostre i agresywne. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak to brzmi. "

Póki co nie wiemy jeszcze, jaki tytuł będzie nosił nowy longplay zespołu.

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Rock News Anthrax