4-latek zagrał tak, jakby urodził się za perkusją. Wzruszył występem znanego basistę

Joanna Chojnacka
29.01.2019 16:26
4-latek zagrał tak, jakby urodził się za perkusją. Wzruszył występem znanego basistę Fot. Instagram/@bubbylewis

Mały chłopiec grał na perkusji podczas imprezy muzycznej NAMM 2019. Jego niesamowite umiejętności docenił basista Bubby Lewis.

Internet roi się od imponujących dzieciaków, których talenty dorównują, a nawet prześcigają dorosłych. Młodzi muzycy sięgają po instrumenty coraz wcześniej, co owocuje niesamowitymi efektami. Pisaliśmy już o 10-latku, który zagrał na perkusji dyskografię Metalliki w niecałe 13 minut, a także o 14-latce, która swoją grą na bębnach zachwyciła widzów na YouTubie. Kolejny wielki talent objawił się podczas jednej z imprez muzycznych w Stanach.

Przeczytaj także

4-latek wymiata za perkusją

Podczas wielkich muzycznych targów NAMM 2019 w hali imprezy można było spotkać niezwykłego 4-latka. Chłopak mimo swojego młodego wieku opanował grę na perkusji niemal do perfekcji. Gdy gra na instrumencie ma się wrażenie, że naprawdę jest urodzonym perkusistą. Chociaż jego stopy nie dotykają nawet ziemi, kiedy zasiada na stołku za bębnami, to podczas grania wstępuje w niego prawdziwy demon.

Zobacz także: >>5-latek zagrał na perkusji cover Grety Van Fleet<<

4-latka zauważył obecny na imprezie basista Bubby Lewis, który nagrał wyczyny chłopca i opublikował na swoim Instagramie. Opisał także zachwyt nad młodym muzykiem:

To było najbardziej emocjonalne NAMM, na jakim byłem. Ludzie zastanawiali się, dlaczego płaczę. Widzimy tutaj młodego chłopca, który tak bardzo dobrze się bawi. I to wszystko, nie dba o niepowodzenia o to, czy komuś zaimponuje, jest beztroski i po prostu świetnie gra. Każdy z nas powinien mieć coś, co będzie kochał robić tak bardzo. 

Zobacz też: >>Tool w wykonaniu 13-latka. Dzieciak zagrał na perkusji, basie i gitarze<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.