13.03.2018 13:42

4-letnia fanka Slayera rozpłakała się, bo nie zobaczy koncertu ulubionej grupy

Ten maluch jest naprawdę słodki, ale nie dajcie się zwieść - mała kocha Slayera i naprawdę mocno chce się dostać na jego koncert!

4-letnia fanka Slayera
foto: kadr z wideo

Slayer będzie pierwszym zespołem z Wielkiej Czwórki Thrash Metalu, który zakończy karierę. Muzycy zaplanowali pożegnalną trasę koncertową w momencie, gdy minęło dokładnie 35 lat od wydania debiutanckiej płyty „Show No Mercy”. Co więcej Gary Holt zdradził, że nie ma też co liczyć na nowy album Slayera - fani zatem naprawdę mogą się czuć zdołowani.

Pożegnalna trasa Slayera

Na Final World Tour przed główną gwiazdą zaprezentują się takie zespoły, jak Lamb Of God, Anthrax, Testament, jak również Behemoth i Nergal już nie może doczekać się wspólnych występów ze Slayerem. Natomiast 27 listopada 2018 polscy wielbiciele zespołu będą mogli zobaczyć Slayera w łódzkiej Atlas Arenie. Jako specjalni goście zagrają Lamb of God, Anthrax i Obituary.

Oczywiście fani odliczają dni do koncertów, w końcu będzie to ostatnia szansa na to, żeby zobaczyć muzyków razem na scenie. Zapewne niejeden wielbiciel kapeli zrobiłby naprawdę wiele, żeby załapać się na koncert. Również pewna mała fanka Slayera bardzo chciałaby zobaczyć artystów na żywo, ale nie będzie jej to dane, bo ma tylko 4 lata i tata po prostu nie może jej zabrać na metalowy koncert.

Najmłodsza fanka Slayera

Ojciec nagrał rozmowę z córką i chyba sam się mocno zdziwił, gdy zobaczył, że jego pociecha mocno się rozpłakała, gdy usłyszała, że nie będzie jej dane zobaczyć występ Slayera. Zobaczcie zresztą to nagranie, nie sposób jest się nie wzruszyć:

Slayer ma naprawdę sporo młodych fanów, którzy chociaż jeszcze robią do pieluchy to już słuchają metalu i wymiatają na gitarze. W śmiesznym nagraniu zobaczyliśmy bowiem urwisa, który udaje, że gra na plastikowej łopacie. Skoro na takim sprzęcie można wykonać Nirvanę, czemu zatem nie można na niej zaprezentować Slayera?

Sporo dzieciaków kocha mocne brzmienia - wystarczy zerknąć na zestawienie Antyradio.pl, w którym przedstawiliśmy 10 dzieciaków uprawiających headbanging. Aż raduje się dusza, gdy młode pokolenie już w tak młodym wieku przejawia miłość do metalowej muzyki.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Slayer