14.07.2015 10:44

4 utwory Faith No More zagrane w BBC Radio 1

Zespół Faith No More podczas sesji dla brytyjskiej stacji BBC Radio 1 zagrał kilka utworów z „Sol Invictus” i jeden cover. Zobaczcie jak grupa poradziła sobie na żywo, ale w studiu.

4 utwory Faith No More zagrane w BBC Radio 1
foto: kadr z wideo

Stęskniliście się już za Pattonem i jego kolegami od czasu koncertu w Tauron Arenie? No to mamy dla Was coś na otarcie łez - wykonanie numerów „Superhero”„Sunny Side Up” i „Separation Anxiety” z ostatniej płyty kapeli, czyli „Sol Invictus”, a także przeróbki kompozycji „This Guy’s in Love with You” z repertuaru Burta Bacharacha.

Bez zbędnego owijania w bawełnę zapraszamy do Maida Vale Studios i zobaczenia zespołu tym razem bez charakterystycznego białego anturażu:

Wraz z tym występem jest to już czwarta wizyta Faith No More w słynnym londyńskim studiu. Roddy Bottum i Mike Patton opowiedzieli przy okazji trochę o zagranych piosenkach. „Separation Anxiety” zdaniem klawiszowca grupy to:

"

Trudna piosenka do zagrania dla wszystkich z wyjątkiem mnie. Ja po prostu poruszam palcami jak małpa, ale dla reszty jest to bardzo wyczerpujące ćwiczenie rytmiczne. Jest to jednak bardzo energetyczny kawałek, których nie jest zbyt wiele na tej płycie, dlatego trochę odstaje on od reszty. "

Jak Wam się podobał występ Faith No More w studiu BBC Radio 1?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Faith No More