25.07.2019 10:48

40-lecie "Highway To Hell". AC/DC opublikował rzadkie nagranie

AC/DC jest ostatnio bardzo aktywny na swoim fanpage'u na Facebooku. Jest to związane z 40-leciem wydania ich jednego z popularniejszych studyjnych albumów.

AC/DC
fot. shutterstock.com

27 lipca 2019 roku światło dzienne ujrzał krążek, który uważany jest przez niektórych za albumów wszech czasów. Płyta jest również chyba najpopularniejszą w dorobku AC/DC. "Highway To Hell" znacznie poszerzył grono słuchaczy grupy. Na albumie znalazły się takie kompozycje jak "Touch Too Much", "Girls Got Rhythm" i oczywiście "Highway To Hell". Internet pęka od plotek, które dotyczą powrotu zespołu na scenę.

AC/DC opublikował nagranie z lat 70.

AC/DC z pewnością szykuje coś specjalnego dla fanów z okazji 40-lecia wydania "Highway To Hell". Po długiej przerwie od mediów społecznościowych, grupa zaczęła publikować przeróżne nagrania na swoim Facebooku. Coraz częściej pojawiają się niespotykane nagrania z koncertów z lat 70.. Tym razem zespół opublikował filmik, na którym zespół wykonuje "The Jack" w 1979 roku.

AC/DC
AC/DC
Przeczytaj także Jak AC/DC brzmiał w 1976 roku na koncercie w australijskim liceum? [WIDEO]

Wideo pojawiło się także na oficjalnym kanale zespołu na YouTubie. Zespół przygotował piosnkę na występ w australijskiej telewizji. Poprzednie lata nie oszczędzały AC/DC. Brian Johnson musiał przerwać trasę koncertową z powodu problemów ze słuchem. Zastąpił go Axl Rose. W 2017 roku zmarł Malcolm Young i to właśnie wtedy zespół usunął się w cień. Grupa zagrała ostatni koncert 15 czerwca 2016 roku.

Zobacz także: Grupa AC/DC opublikowała rzadkie nagranie koncertowe kanale na YouTube

Tagi: AcDc Angus Young Bon Scott Brian Johnson