27.01.2020 16:28

5-letni fan Slipknota, który zasłynął w internecie, spotkał się z zespołem

Grupa Slipknot spotkała się ze swoim małym fanem, który niedawno zasłynął w internecie. 5-letni perkusista nie krył radości z kontaktu z idolami.

Slipknot
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Slipknot udowodniła, że potrafi docenić swoich wiernych fanów. Muzycy zaprosili 5-letniego wielbiciela na koncert w Birmingham. Maluch mógł oglądać ich występ z boku sceny, a nawet zrobić sobie zdjęcie z wielką publicznością, która pojawiła się na występie gwiazd.

5-letni fan Slipknota spotkał się z ulubionym zespołem

Caleb H. ma zaledwie 5 lat, jednak jego tata chętnie zabiera go na koncerty ulubionego zespołu. Jeden z filmików, które nagrali, gdy młody wielbiciel Slipknota grał na niewidzialnej perkusji, poniósł się po sieci i trafił do rąk perkusisty grupy.

Okazało się jednak, że urocza zabawa malucha to nie wszystko czym Caleb może zainteresować widzów. 5-latek świetnie radzi sobie również za prawdziwym zestawem perkusyjnym, co widać na kolejnych jego filmach zamieszczanych w internecie.

Młody muzyk rozczulił metalowe serca członków grupy Slipknot, którzy zaprosili go na koncert w Birmingham. Dzieciak miał okazję pojawić się na scenie z idolami i zobaczyć jak wygląda ich praca od kuchni.

Slipknot
Slipknot
Przeczytaj także Fani buntują się przeciwko zasadom na koncertach Slipknota. Oto lista rzeczy, których nie można wnieść na występ

Slipknot zagra koncert w Polsce w 2020 roku

Grupa Slipknot wróci do Polski w ramach promocji swojego najnowszego albumu "We Are Not Your Kind". Muzycy powrócą do łódzkiej Atlas Areny już 6 lutego 2020 roku. Gościem specjalnym na trasie muzyków jest polska grupa Behemoth. 

Zobacz też: Corey Taylor ujawnia, ile pieniędzy Slipknot zarabia na milionie wyświetleń na YouTubie. "Lars miał rację" 

Tagi: Rock News Slipknot