23.03.2016 16:27

5 półnagich coverów w wykonaniu koreańskiej perkusistki

Co może być ciekawego w perkusyjnych coverach ogranych szlagierów Metalliki i Guns N' Roses? Ta Koreanka pokaże Wam, że sporo...

5 półnagich coverów w wykonaniu koreańskiej perkusistki
foto: kadr z wideo

Pewnie niewiele znacie zespołów, których liderem byłby perkusista. Jednak w przypadku południowokoreańskiego tria Bebop, w którego skład wchodzą też wokalistka i basistka Ji-In oraz gitarzystka Ju Woo, można w pełni zrozumieć, czemu to akurat bębniąca Ayeon jest najważniejszą osobą w zespole.

Oprócz sukcesów w programach typu talent show i wydanego w 2014 roku minialbumu „Between Calm And Passion”, Ayeon prowadzi również solową karierę na YouTubie. Na swoim kanale umieszcza covery znanych zespołów rockowych i metalowych, wykonywane właśnie na perkusji. Jej umiejętności są z pewnością godne podziwu, ale to nie one w pierwszej kolejności rzucają się w oczy...

Sprawdźcie sami jej popisy w pięciu poniższych coverach:

1. Metallica - „Enter Sandman”

2. Muse - „Hysteria”

3. Guns N’ Roses – „Welcome to the Jungle”

4. Royal Blood - „Figure It Out”

5. Metallica - „Sad But True”

Ayeon urodziła się 4 czerwca 1990 roku i szybko zdobyła grono wiernych miłośników na swoim Facebooku oraz Instagramie. Jeśli jej YouTube'owa twórczość to dla Was za mało, polecamy również sprawdzić jej działalność w towarzystwie koleżanek z zespołu. Poniżej obejrzycie ich cover utworu „My Sharona” The Knack.

Jeszcze się nie napatrzyliście? No to macie: 10 najbardziej cycatych coverów oraz cycki do tańczenia. Wpierw jednak warto, abyście sprawdzili, czy potraficie odróżnić sztuczny biust od naturalnego, a gdy już będziecie świadomi swoich umiejętności w tym zakresie, rzućcie okiem na idealne piersi według naukowców.

Jesteście już fanami Ayeon?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele