16.09.2014 12:30

5 winyli od zespołu HIM

Jeszcze w tym roku ukaże się „Lashes to Ashes, Lust to Dust: A Vinyl Retrospective ’96 – ’03” HIM. Box dostępny będzie tylko w Stanach Zjednoczonych. Sprawdźcie, co tracicie.

5 winyli od zespołu HIM

Limitowana edycja „Lashes to Ashes, Lust to Dust: A Vinyl Retrospective ’96 – ’03” to nie lada gratka dla fanów HIM. Wydawnictwo zawierać będzie 5 winyli. Po raz pierwszy na 180-gramowej czarnej płycie ukaże się debiut fińskiego zespołu „666 Ways to Love: Prologue”.

Oprócz tego będzie można posłuchać zremasterowanych „Greatest Love Songs Vol. 666”, „Razorblade Romance”, „Deep Shadows And Brilliant Highlights” i „Love Metal”. Na każdym krążku podobno znalazły się jakieś bonusowe kawałki. W sumie jest ich aż 37.

Ville Valo opowiada o wydawnictwie:

"

W ostatnich miesiącach przetrząsaliśmy niesławne „Love Metal” w poszukiwaniu rzadkich, eksluzywnych i wręcz przerażających perełek, żebyście mogli doświadczyć nieporównywalnej do żadnej innej fińskiej melancholii. Czujcie się ostrzeżeni. "

A do tego wszystkiego jeszcze gramofonowa slipmata z charakterystycznym logo HIM oraz USB z wszystkimi albumami i dodatkowymi utworami.

HIM-Box-Set

Box ukaże się 25 listopada dzięki The End Records.

Urszula Drabińska
Tagi: HIM Ville Valo Rock News