50 riffow Led Zeppelin w jednym filmie. Gitarzysta podbija sieć

24.12.2019 09:33
50 riffow Led Zeppelin w jednym filmie. Gitarzysta podbija sieć Fot. shutterstock.com

Na kanale Andrea Boma Boccarusso na YouTubie pojawił się film, który jest ukłonem w stronę Led Zeppelin. Gitarzysta zagrał 50 klasycznych riffów zespołu.

Andrea Boma Boccarusso to włoski muzyk, który w 2008 roku postanowił podzielić się ze światem swoim talentem i otworzył kanał na YouTubie. Artysta ma na koncie niemal 300 tysięcy subskrypcji, a jego filmy obejrzano już prawie 42 miliony razy. Muzyk pokazuje na swoim profilu covery, zbiory znanych riffów oraz własne kompozycje. Jedna z ostatnich jego publikacji to hołd w stronę Led Zeppelin.

50 riffów Led Zeppelin na jednym filmie

Muzyk zdecydował się na trudne zadanie zagrania aż 50 riffów Led Zeppelin na jednym filmie. Nagranie trwa niecałe 15 minut, a w trakcie widzimy, jak muzyk zmienia gitary i naśladuje styl swoich idoli. Nagranie w kilka dni uzyskało prawie 90 tysięcy wyświetleń, a komentujący nie szczędzili muzykowi komplementów.

Przeczytaj także

Andrea Boma Boccarusso podpisał dokładnie wszystkie fragmenty utworów, które zagrał. Obok znanych hitów i riffów, które pozna każdy jak ten ze "Stairway To Heaven" czy "Whole Lotta Love", artysta umieścił na nagraniu także swoje interpretacje mniej znanych kompozycji jak "Custard Pie" czy "Dancing Days". Wyjątkowe nagranie możecie obejrzeć w całości poniżej:

Zobacz też: Tulia zaprezentowała cover wielkiego przeboju Myslovitz [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.