21.10.2015 16:46

50 śmiesznych tatuaży w dziwnych miejscach

Chcielibyście być oryginalni, nieprzewidywalni i jedyni w swoim rodzaju dzięki zrobieniu tatuażu? Mamy dla Was zbiór nietypowych inspiracji!

50 śmiesznych tatuaży w dziwnych miejscach
foto: tumblr.com

Myślicie, że widzieliście już wszystko? To się zdziwicie... Życie i ciało mamy tylko jedno. Są ludzie, którzy uważają, że powinniśmy zatem to wykorzystać, a inni, że oszczędzać... Zwolennicy pierwszego rozwiązania lubią przedstawiać swoją beztroskę za pomocą tatuaży.

Dziary, które dla Was zebraliśmy, muszą należeć zatem do chyba największych luzaków na świecie... Muszla klozetowa, rzygający klaun, ludzka stonoga to naprawdę mały zalążek najdziwniejszych tatuaży, które pojawiają się w nietypowych miejscach na ludzkich ciałach.

Zresztą, takie dziary chyba w każdym miejscu wyglądałyby osobliwie... Zobaczcie sami!

Za mało wrażeń? Mamy dla Was jeszcze galerię 100 rockowych i metalowych tatuaży, zbiór zdjęć wydziaranych kobiet oraz pierwszą i drugą część zestawienia tatuaży 3D. Sprawdźcie też za pomocą quizu, jaki tatuaż pasuje do Was najbardziej, a jeżeli w głowie Wam głupoty, możecie przerazić się na widok 15 najgorszych muzycznych tatuaży...

Magda Słomka
Tagi: Duperele