22.05.2015 14:14

50 zdjęć rockowych i metalowych gwiazd z młodości

Jak Mike Patton, Corey Taylor, Marilyn Manson, Slash, Kurt Cobain i wielu innych muzyków wyglądało w młodości? Zobaczcie galerię zdjęć!

50 zdjęć rockowych i metalowych gwiazd z młodości
foto: tralamatt.tumblr.com

Patrzysz w lustro i mówisz sobie: „To nie jest twarz zwycięzcy/gwiazdy kina/sportowca roku”? Nie przejmuj się, nie wszystko jest jeszcze przesądzone. Czasami zmiany na lepsze następują tak nagle, że nim się zorientujesz, zapomnisz już o swojej pryszczatej, posępnej twarzy.

Jest też jeszcze jeden argument – przecież wygląd ponoć wcale się nie liczy... Co to więc za różnica, jak prezentuje się Twoje lico.

Drodzy wielbiciele metalu i rocka, dowodem na to, że nie wszystko stracone, jest nasza galeria. Stworzyliśmy ją specjalnie dla Was, by pokrzepić Wasze serca pogrążone w depresji spowodowanej rozmyślaniem o przyszłości... Zobaczcie, jak wyglądali Wasi idole, kiedy byli młodzi i uwierzcie, że Wy też jeszcze możecie zostać gwiazdami estrady!

Kogo byście w ogóle nie poznali?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Slash Zakk Wylde Jonathan Davis Ronnie James Dio Corey Taylor Trent Reznor Chino Moreno Lars Ulrich Tom Morello Alice Cooper Courtney Love Billy Corgan James Hetfield Marilyn Manson Kurt Cobain Dave Mustaine Kid Rock Steven Tyler Mike Patton Randy Rhoads Chester Bennington Dimebag Darrell Wes Borland Kirk Hammett Chris Adler Jon Bon Jovi