50 zdjęć rockowych i metalowych gwiazd z młodości

Magda Słomka
22.05.2015 14:14
50 zdjęć rockowych i metalowych gwiazd z młodości Fot. tralamatt.tumblr.com

Jak Mike Patton, Corey Taylor, Marilyn Manson, Slash, Kurt Cobain i wielu innych muzyków wyglądało w młodości? Zobaczcie galerię zdjęć!

Patrzysz w lustro i mówisz sobie: „To nie jest twarz zwycięzcy/gwiazdy kina/sportowca roku”? Nie przejmuj się, nie wszystko jest jeszcze przesądzone. Czasami zmiany na lepsze następują tak nagle, że nim się zorientujesz, zapomnisz już o swojej pryszczatej, posępnej twarzy.

Jest też jeszcze jeden argument – przecież wygląd ponoć wcale się nie liczy... Co to więc za różnica, jak prezentuje się Twoje lico.

Drodzy wielbiciele metalu i rocka, dowodem na to, że nie wszystko stracone, jest nasza galeria. Stworzyliśmy ją specjalnie dla Was, by pokrzepić Wasze serca pogrążone w depresji spowodowanej rozmyślaniem o przyszłości... Zobaczcie, jak wyglądali Wasi idole, kiedy byli młodzi i uwierzcie, że Wy też jeszcze możecie zostać gwiazdami estrady!

Kogo byście w ogóle nie poznali?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.