500 muzyków wykonało cover "Personal Jesus" Depeche Mode [WIDEO]

09.10.2019 15:23
500 muzyków wykonało cover "Personal Jesus" Depeche Mode [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Sprawdźcie, jak prezentuje się takie niecodzienne wykonanie jednego z największych hitów Depeche Mode.

Fani Depeche Mode kochają ten zespół całym swoim serduchem. Ubierają się tak, jak muzycy zespołu, naśladują ich ruchy, znają wszystkie kawałki na pamięć. Wykonywanie coverów Depeche Mode to czysta przyjemność, przy czym tego typu eksperymenty wychodzą z różnym skutkiem. Później na Antyradio.pl pojawiają się artykuły ze smutnymi tytułami "Najgorszy cover "Enjoy the Silence" Depeche Mode. Od tego bolą uszy". Tym razem jednak będziecie inaczej.

500 muzyków wykonało cover "Personal Jesus" Depeche Mode [WIDEO]

Węgierscy muzycy postanowili wziąć na warsztat jeden z najpopularniejszych kawałków Depeche Mode "Personal Jesus" z płyty "Violator". Ten album to zdecydowanie jedno z najwybitniejszych dzieł Depeche Mode, a okładka płyty, na której znalazła się róża, stała się rozpoznawalnym symbolem widniejącym na wszelkich gadżetach depeszowców.  

Jak 500 osób wykonało cover Depeche Mode? Czy wszyscy muzycy oraz wokaliści się zgrali i brzmieli razem dobrze? Przekonajcie się na własne uszy:

Przeczytaj także

Depeche Mode pokaże w kinach film "Spirits in the Forest"

Pełnometrażowy film dokumentalny "Spirits in the Forest" pojawi się w kinach 21 listopada 2019. Dokument został wyreżyserowany przez wieloletniego współpracownika, Antona Corbijna. Zagłębiając się w historie sześciu fanów Depeche Mode, film łączy w sobie występy muzyczne nakręcone podczas ostatnich koncertów na trasie w słynnej berlińskiej Waldbühne („Scena leśna”) z osobistymi materiałami dokumentalnymi nakręconymi w rodzinnych miastach fanów.

Zobacz także: Depeche Mode pokazał trailer dokumentu "Spirits in the Forest"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.