53-letni wokalista zachwycił coverem Rage Against The Machine w talent show

24.09.2019 15:46
53-letni wokalista zachwycił coverem Rage Against The Machine w talent show Fot. materiały prasowe

Jurorzy myśleli, że mają do czynienia z młodym wokalistą i mocno się zdziwili, gdy prawda okazała się zupełnie inna. Posłuchajcie coveru "Killing in the name".

W popularnym programie The Voice jurorzy oceniają wokalistów, których kompletnie nie widzą. Liczy się jedynie głos i każdy z uczestników musi przekonać do siebie jurorów swoim wokalem. Jeżeli któremuś z nich podoba się występ, odwracają się, żeby zobaczyć, jak wygląda uczestnik.

53-letni wokalista zachwycił coverem Rage Against The Machine w talent show

W niemieckim The Voice jeden z uczestników wybrał dosyć nietypowy repertuar, jak na tego typu talent show. 53-letni Christian "Keule" Haas wykonał największy hit Rage Against The Machine "Killing in the name". Przy tym słynnym riffie nikt nie może przejść obojętnie i również jurorzy od pierwszych taktów zaczęli machać głowami. Czy wokalista poradził sobie z kawałkiem Rage Against The Machine?

Przeczytaj także

Jurorzy sądzili, że za tym wokalem kryje się młody chłopak i mocno się zdziwili, gdy zobaczyli dojrzałego wokalistę. Sędziowie docenili jego silny głos i to, że wkłada w śpiew całe swoje serce. Mężczyzna przeszedł do kolejnego etapu konkursu.

Zobacz także: Niepełnosprawny wokalista został zwycięzcą talent show. Jego finałowy występ wzruszył wszystkich do łez [WIDEO]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.