22.01.2020 13:58

5-letni fan Slipknota, który uderzał w niewidzialną perkusję na koncercie, świetnie gra też na prawdziwej [WIDEO]

Chłopiec, który podbił serca fanów Slipknota swoim zachowaniem pod sceną na koncercie idoli, jest świetnym perkusistą. W sieci można zobaczyć jak gra.

Slipknot
foto: kadr z wideo

Na jednym z ostatnich koncertów grupy Slipknot wśród publiczności pojawił się uroczy 5-latek. Młody fan zespołu rozkosznie szalał pod sceną udając, że gra na niewidzialnej perkusji. Wideo poniosło się w sieci i dotarło nawet do perkusisty zespołu, który skomentował zachowanie chłopca.

Slipknot: 5-letni fan zespołu wymiata na perkusji

Jak się okazało, malec potrafi grać nie tylko na instrumencie z wyobraźni. Równie dobrze, a może nawet lepiej radzi sobie za prawdziwymi bębnami. Na YouTubie pojawiło się nagranie, na którym Caleb H w przebraniu Joeya Jordisona gra utwór "Before I Forget". Przyznajcie, że idzie mu całkiem nieźle:

Corey Taylor
Corey Taylor
Przeczytaj także Corey Taylor ujawnia, ile pieniędzy Slipknot zarabia na milionie wyświetleń na YouTubie. "Lars miał rację"

Slipknot w Polsce w 2020 roku

Grupa Slipknot swój ostatni koncert zagrała w ramach Mystic Festivalu 2019 w Krakowie. Muzycy nie kazali swoim fanom w Polsce czekać na kolejny koncert zbyt długo. Artyści wystąpią 6 lutego 2020 roku w łódzkiej Atlas Arenie. W roli gości specjalnych zespołu, na scenie zobaczymy grupę Behemoth

Zobacz też: Fani buntują się przeciwko zasadom na koncertach Slipknota. Oto lista rzeczy, których nie można wnieść na występ 

Tagi: Rock News Slipknot