6-letni Lars Ulrich?

Magda Słomka
30.12.2014 13:16
6-letni Lars Ulrich? Fot. kadr z wideo

No nie, ale z powodzeniem możemy sobie wyobrazić, że to właśnie on, bo ten malec wymiata jak rasowy bębniarz. Posłuchajcie „Master of Puppets” w jego wykonaniu!

Masz sześć lat, uczysz się przechodzić przez jezdnię tak, żeby się nie zabić, starasz się nie obsmarkać publicznie i życie wydaje Ci się niesprawiedliwe, bo starzy nie kupili Ci sanek. Tym czasem Twój rówieśnik po drugiej stronie kuli ziemskiej gra sobie na luzie „Master of Puppets” na perkusji. Patrz i płacz!

Mały wymiatacz nazywa się Avery Molek i aktualnie ma już 8 lat. Można więc domyślać się jak brzmi teraz. Ale nie trzeba, bo mały muzyk ma swój kanał w serwisie Youtube, na którym umieścił 57 filmików z coverami znanych hitów, takich jak „Good Times Bad Times” Led Zeppelin, „Rocket Queen” Guns N' Roses czy „13 Steps to Nowhere” zespołu Pantera.

Co zrobić żeby tłuc w bębny w takim stylu? Avery ćwiczy cztery razy w tygodniu ze zmienną długością. Chłopak zaczął grać na perkusji już w wieku dwóch lat, a pierwszy raz wystąpił przed publicznością jako trzylatek. Najlepszy dzień w życiu Avery’ego? Ten w którym zagrał razem z zespołem Kiss mały akustyczny koncert w Pittsburghu. Do udziału w show zaprosił go sam Eric Singer, perkusista amerykańskiej kapeli.

mały kiss ok

Można?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.