30.12.2014 13:16

6-letni Lars Ulrich?

No nie, ale z powodzeniem możemy sobie wyobrazić, że to właśnie on, bo ten malec wymiata jak rasowy bębniarz. Posłuchajcie „Master of Puppets” w jego wykonaniu!

6-letni Lars Ulrich?
foto: kadr z wideo

Masz sześć lat, uczysz się przechodzić przez jezdnię tak, żeby się nie zabić, starasz się nie obsmarkać publicznie i życie wydaje Ci się niesprawiedliwe, bo starzy nie kupili Ci sanek. Tym czasem Twój rówieśnik po drugiej stronie kuli ziemskiej gra sobie na luzie „Master of Puppets” na perkusji. Patrz i płacz!

Mały wymiatacz nazywa się Avery Molek i aktualnie ma już 8 lat. Można więc domyślać się jak brzmi teraz. Ale nie trzeba, bo mały muzyk ma swój kanał w serwisie Youtube, na którym umieścił 57 filmików z coverami znanych hitów, takich jak „Good Times Bad Times” Led Zeppelin, „Rocket Queen” Guns N' Roses czy „13 Steps to Nowhere” zespołu Pantera.

Co zrobić żeby tłuc w bębny w takim stylu? Avery ćwiczy cztery razy w tygodniu ze zmienną długością. Chłopak zaczął grać na perkusji już w wieku dwóch lat, a pierwszy raz wystąpił przed publicznością jako trzylatek. Najlepszy dzień w życiu Avery’ego? Ten w którym zagrał razem z zespołem Kiss mały akustyczny koncert w Pittsburghu. Do udziału w show zaprosił go sam Eric Singer, perkusista amerykańskiej kapeli.

mały kiss ok

Można?

Magda Słomka
Tagi: Duperele