25.01.2019 13:06

600 koncertowych nagrań Metalliki do odsłuchu przez miesiąc za darmo

Zespół zaszalał i postanowił podzielić się ze swoimi fanami nagraniami z koncertów. Metallica ma ich ponad 600!

Metallica
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Przez ostatnie 15 lat Metallica nagrywa i miksuje każdy swój koncert, który potem można pobrać za pośrednictwem strony LiveMetallica.com, jak również istnieje opcja zakupu płyty z zapisem występu. W taki właśnie sposób Polacy mogli sobie sprawić album z zapisem krakowskiego koncertu Metalliki w 2018. 

600 koncertowych nagrań Metalliki do odsłuchu przez miesiąc za darmo

Mało Wam nagrań Metalliki? Otóż zespół właśnie ogłosił, że na stronie nugs.net znajdziemy ponad 600 profesjonalnie zmiksowanych nagród Metalliki w ramach WorldWired Tour oraz wcześniejszych występów. Na portalu mamy możliwość streamowania koncertów, do dyspozycji mamy różne formaty, od mp3, HRA, jak również jeśli ktoś zechce, może zamówić CD.

>>Metallica o supportach na europejskiej trasie: Nasi fani lubią grupę Ghost<<

Serwis jest bezpłatny przez 30 dni, po tym okresie zapłacimy 12,99 dolarów za miesiąc. Na nugs.net znajdziemy również inne koncertówki, m.in. Pearl Jam czy Bruce'a Springsteena. Warto wiedzieć, że istnieją specjalne aplikacje na iOs oraz Androida.

foto: nugs.net

Metallica zagra w Polsce w 2019

W maju 2019 wystartuje kolejna odsłona trasy WorldWired Tour, która obejmie również Europę. Metallica zagra w naszym kraju 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Obok Metalliki na scenie pojawią się grupy Bokassa i Ghost.  

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Metallica