30.04.2018 12:50

68-latka zszokowała jury wykonując „Highway to Hell” AC/DC w talent show

Ta babcia wie, jak zrobić porządne rockowe show. Kto powiedział, że w tym wieku nie można szaleć na scenie?

68-latka zszokowała jury wykonując „Highway to Hell” AC/DC w talent show
foto: kadr z wideo

Myśląc o emerytach sądzimy, że takie osoby noszą niemodne ciuchy, ciągle narzekają i nie rozumieją rockmanów. Jest to jednak stereotyp, bo w każdym wieku można dobrze się bawić, wymiatać na scenie i razem z wnukami chodzić na rockowe koncerty. 

Potwierdzeniem tego jest ta pani - 68-letnia Jenny Darren wystąpiła w brytyjskim talent show i początkowo jury było mocno zdziwione faktem, że starsza osoba postanowiła wystąpić w telewizji.

Wszystko jednak się zmieniło, gdy kobieta zrzuciła babcine ciuchy, pod którymi miała czarne ubrania. Co więcej uczestniczka wykonała utwór AC/DC „Highway to Hell”.

68-latka zaśpiewała „Highway to Hell”

Uczestniczka wystąpiła tak, że wszystkim opadły szczęki. Sprawdźcie, czy i Wam spodoba się ten występ:

Tak naprawdę kobieta ma za sobą 50-letnią muzyczną karierę i w 1977 roku wraz z zespołem Stoney End supportowała grupę AC/DC. Jak więc widać prawdziwa rockowa dusza szybko się nie starzeje.

Rockowi emeryci

Kolejnym przykładem na to jest 82-latek, który w talent show wykonał utwór Drowning Pool i wywołał nie mniejszy szok niż 68-letnia fanka AC/DC. Warto również wspomnieć o grindcore'owa babci, która wymiata nie gorzej niż niejeden młodzieniec. 

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele AcDc