07.04.2017 11:20

69: Adam „Nergal” Darski

Lider Behemotha, a także połowa duetu Me And That Man, pod gradobiciem pytań serwisu Antyradio.pl. Sprawdźcie nasz błyskawiczny wywiad z Nergalem w 69 sekund.

69: Adam „Nergal” Darski
foto: kadr z wideo

Z muzykiem spotkaliśmy się przy okazji premiery krążka „Songs Of Love And Death”, który nagrał wraz z Johnem Porterem pod szyldem Me And That Man. Wówczas poprosiliśmy też Nergala o udział w naszym cyklu AntyPoezja, w ramach którego wyrecytował „Barkę”, czyli ukochaną pieśń Jana Pawła II.

Nasze spotkanie z artystą było też okazją do zaproszenia go do innego cyklu serwisu Antyradio.pl. Postanowiliśmy przepytać Nergala nie tylko o tematy związane z muzyką, lecz także bardziej niespodziewane i osobiste kwestie. Aby rzecz utrudnić, ograniczyliśmy go formułą 69 sekund - w związku z czym odpowiedzi siłą rzeczy musiały być spontaniczne i pozbawione wcześniejszego przygotowania.

Zobaczcie kolejny odcinek 69, w którym gościł Adam „Nergal” Darski:

Obejrzyjcie też poprzednie wydania naszego cyklu. W ramach 69 wziął już udział Robert „Litza” Friedrich, Kazik Staszewski, Maciej Karbowski z Tides from Nebula, a także muzycy Nocnego Kochanka.

Robert Skowronski
Tagi: Anty TV Adam Nergal Darski