01.06.2016 09:33

69-letni Ronnie Wood został ojcem bliźniaczek

1 czerwca 2016 gitarzysta The Rolling Stones skończył 69 lat. Dwa dni wcześniej dostał z tej okazji piękny prezent od żony: bliźniaczki.

69-letni Ronnie Wood został ojcem bliźniaczek
foto: Richard Young / REX / Shutterstock / East News

Międzynarodowe święto wszystkich najmłodszych to okazja do wręczania wymyślnych prezentów, pokazywania dzieci w najśmieszniejszych sytuacjach czy wspominania, gdy sami byliśmy dziećmi. Dzięki muzykowi The Rolling Stones ten dzień będą świętować teraz dwie nowo narodzone dziewczynki.

Sam Ronnie Wood ma podwójny powód, by obchodzić Dzień Dziecka: nie tylko świętuje 69. urodziny, lecz także dwa dni wcześniej urodziły mu się bliźniaczki: Gracie Jane i Alice Rose. To już jego piąte i szóste dziecko (licząc adoptowanego Jamiego, syna Jo Karslake z wcześniejszego małżeństwa), ale pierwsze ze związku z 38-letnią producentką teatralną Sally Humphreys.

Para pochwaliła się swoją radością w oficjalnym oświadczeniu:

"

Jesteśmy przeszczęśliwi, mogąc ogłosić narodziny naszych bliźniaczek: Gracie Jane (2,72 kg) i Alice Rose (2,59 kg). Dziewczynki przyszły na świat 30 maja 2016 roku o godzinie 22.30 i radzą sobie świetnie. Dzieci są idealne. "

Żona muzyka podziękowała też wszystkim fanom za wsparcie i okazaną miłość na swoim Twitterze dzień po porodzie.

Ronnie Wood poznał Sally Humphreys w 2012 roku w Theatre Royal przy Drury Lane, gdzie producentka pracowała nad swoim przedstawieniem. Już po kilku miesiącach spotkań para zdecydowała się na ślub. Do ceremonii doszło 21 grudnia 2012 roku. Jednym ze świadków był Rod Stewart. Humphreys przekonuje, że różnica 31 lat nie robi im na co dzień różnicy.

"

To prawdopodobnie kwestia naszych dusz. Jedna czuje się starzej, druga młodziej. Wcale nie zwracamy na to uwagi, chociaż ludzie często myślą, że jestem córką Ronniego. "

To już trzecia partnerka Ronniego Wooda. Muzyk był związany w latach 1971-1978 z modelką Krissy Findlay, z którą miał pierwszego syna, Jessego. W 1985 roku poślubił Jo Karslake, z którą miał dwójkę dzieci: Leah i Tyrone'a. Para rozwiodła się w 2009 roku, po tym jak Wood poznał Ekaterinę Ivanovą w klubie w Londynie. Gitarzysta ma aż dziesięcioro wnucząt.

Nowo narodzonym dziewczynkom życzymy wszystkiego najlepszego!

Jakub Gańko
Tagi: Duperele The Rolling Stones