14.03.2017 16:19

7-latka wymiotła na perkusji „Toxicity” System of a Down

Ta mała dziewczynka wie co dobre! Zamiast słuchać infantylnych piosenek dla dzieci urwis już teraz wybiera dobry metal.

7-latka wymiotła na perkusji „Toxicity” System of a Down
foto: kadr z wideo

Pamiętacie małą 6-letnią kruszynę, która na różowej perkusji zagrała Slipknota? Teraz ma już 7-lat i gra tak dobrze na garach, że niedługo przeskoczy samego perkusistę System of a Down. Mała Eduarda Henklein choć zapewne jest fanką „Krainy Lodu”, o czym świadczy jej zestaw perkusyjny ozdobiony naklejkami z postaciami z tego filmu, lubi również mocne brzmienia.

Mała bestia zrobiła furorę na YouTubie i pojawiła się w telewizyjnym programie, gdzie wykonała „Toxicity”. Jak wiadomo w tym numerze rytmicznie sporo się dzieje i dziewczynka od samego początku ma skupioną minę, a gdy w końcu uporała się już z najtrudniejszym momentem odetchnęła z ulgą.

Co więcej dziewczynka zaśpiewała ten numer, choć wszystko wskazuje, że wokal został wcześniej nagrany. Mimo to jej muzyczny talent robi naprawdę wrażenie.

Perkusistce towarzyszył zespół i gołym okiem można było zauważyć, że gitarzysta jest fanem System of a Down. Mała natomiast spisała się znakomicie zarówno pod względem gry na instrumencie, jak i wokalnie, choć pewnie nie było łatwo, bo straciła całkiem niedawno przednie mleczaki.

Dzieciaki naprawdę potrafią zadziwić - repertuar The White Stripes, Dream Theater czy Rammstein to dla nich bułka z masłem. Kiedy nauczyły się tak dobrze grać? Tego nie wiadomo, ale trzymamy kciuki za ich karierę!

Jak oceniacie 7-letnią perkusistkę?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele System of a Down