8-latek zaśpiewał z Foo Fighters

Małgorzata Wierzejewska
03.06.2015 13:42
8-latek zaśpiewał z Foo Fighters Fot. ASSOCIATED PRESS / FOTOLINK / East News

Zaśpiewać z liderem Foo Fighters? Marzenie! Okazuje się jednak, że wcale nie takie niemożliwe do spełnienia. Zobaczcie specjalne wideo z koncertu grupy w Anglii. Dave Grohl zaprosił na scenę 8-letniego chłopca. Dzieciak na bank nie zapomni tego do końca życia!

Mieć takie wspomnienia? Bezcenne! 8-letni dzieciak zaśpiewał razem z wokalistą Foo Fighters. Dave Grohl w ubiegłym tygodniu grał z zespołem w Manchesterze. I, jak się okazuję, nie był to koncert taki, jak wszystkie. Wszystko przez jednego, małego chłopca...

Zespół Foo Fighters cały czas promuje swój najnowszy album „Sonic Highways”. Podczas występu w Manchesterze nie zabrakło też oczywiście starszych kawałków grupy. Grohl zaśpiewał też miedzy innymi numery z czwartego studyjnego krążka Foo Fighters, „One By One”. Podczas wykonywania piosenki "Times Like These" Dave Grohl wypatrzył w tłumie małego Frankiego. 8-letni fan zainteresował go na tyle, że przerwał koncert i powiedział ze sceny:  

Właśnie zobaczyłem małego chłopca śpiewającego nasze teksty! Ile masz lat? Osiem? I już znasz nasze teksty? Podoba mi się to! Ten kawałek jest dla Ciebie.

 I kiedy wszyscy myśleli, że na tym koniec, Dave Grohl zwrócił się do publiczności:

To jak? Chcecie, aby pojawił się na scenie? Dajesz sukinsynu, ale lepiej żebyś wziął też swojego tatę, O tak, mamę też weź, bo ja pewno nie będę się Tobą zajmował.  

Mały Frankie wszedł na scenę razem z rodzicami. Okazało się, że rzeczywiście zna na pamieć tekst piosenki! Zobaczcie wideo, na którym Dave Grohl śpiewa razem z 8-letnim chłopcem! 

Swoją drogą ciekawe, czy Dave Grohl powtórzy tę akcję w Polsce? Byłoby super! No to jak, dzieciaki? Lepiej już teraz zacznijcie uczyć się na pamięć tekstów Foo Fighters ;)

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.